ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۵/۱۰/۱۴

برگزاری مراسم شبی با نهج البلاغه و پرسش و پاسخ در روستای معدن سفلی فیروزه

مراسم شبی با نهج البلاغه با حضور فرماندارمحترم ، بخشدار مرکزی و برخی مسئولین دستگاه های اداری و اجرایی شهرستان در روستای معدن سفلی برگزار شد.

مراسم شبی با نهج البلاغه با حضور فرماندارمحترم ، بخشدار مرکزی و برخی مسئولین دستگاه های اداری و اجرایی شهرستان در روستای معدن سفلی برگزار شد.
در این مراسم پس از بیان  میراث گرانبهای از نهج البلاغه توسط حجت الاسلام میرزائی روحانی مستقر در روستا ، عضو شورای روستا نسبت به بیان مسائل و مشکلات مرتبط  اقدام نمودند.
سپس مسئولین حاضر در جلسه نسبت به پاسخگویی مشکلات اقدام  نمودند.
آقای مهندس صالحی فرماندار محترم فیروزه در این مراسم اظهار داشتند: سیاست دولت پاسخگویی صادقانه به مردم و توجه به نیازها و درخواست های آنان است.
ایشان افزودند: در سال های اخیر رویکرد دولت تدبیر و امید توسعه روستاها و توجه به ظرفیت ها و استعدادهای بومی هر منطقه است.
نماینده عالی دولت با بیان اینکه زیرساخت های اساسی و مورد نیاز در روستاها استقرار یافته است، ابراز امیدواری کرد تا پایان سال 96 تمامی روستاهای بالای 20 خانوار این بخش از نعمت گاز بهره مند خواهند شد واشتغال زایی و بهبود وضعیت معیشت اهالی روستاها را از اولویت های کاری مهم در شهرستان برشمرند و از دستگاه های اداری و اجرایی خواستند تا در این باره اقدام جهادی نمایند تا توسعه روستاها با سرعت بیشتری دنبال شود.
 


منبع : فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۶۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان