ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۶/۰۷/۱۶

با حضور فرماندار شهرستان

مراسم معارفه شهردار فیروزه برگزار شد

محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان ضمن تسلیت ایام سوگواری سیدالشهدا و شهادت امام سجاد ع اظهار داشت : نقش مهم شوراهای اسلامی و کارکرد دوجانبه آن در پیگیری خواسته های مردم و انعکاس آن به دولت و متقابلا انعکاس اقدامات و تلاش دولت به مردم بایستی توجه شود تا امید در دل مردم جاری شود.

مراسم معارفه شهردار فیروزه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه، جلسه معارفه شهردار فیروزه با حضور فرماندار،علوی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها، معاون فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این مراسم محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان ضمن تسلیت ایام سوگواری سیدالشهدا و شهادت امام سجاد ع اظهار داشت :  نقش مهم شوراهای اسلامی و کارکرد دوجانبه آن در پیگیری خواسته های مردم و انعکاس آن به دولت و متقابلا انعکاس اقدامات و تلاش دولت به مردم بایستی توجه شود تا امید در دل مردم جاری شود.
وی در ادامه بر لزوم تعامل و همدلی  بین شورا های اسلامی که خود نیز باعث افزایش انگیزه خدمت رسانی بیشتر در مدیران را در پی خواه. داشت را تاکید نمود.
در ادامه  صالحی به صورت مختصر درخصوص عملکرد و اقدامات انجام شده و روند رو به رشد شهرستان بیان داشت و افزود: از مدیرکل درخواست داریم با توجه به میزان بسیار محدود منابع درآمد شهرداری ها و شهرستان و محدودیت های اعتباری خواستار پیگیری در لحاظ شدن محرومیت و توجه به محرومیت شهر های فیروزه و همت آباد را در تخصیص اعتبارات داریم.
در ادامه علوی مقدم مدیرکل امور شهری و شوراها ضمن تقدیر و تشکر از تلاش و زحمات شورا ها در دوره چهارم و آرزوی توفیق برای شوراهای اسلامی دوره پنجم  بر مسائلی چون تکریم ارباب رجوع و تسریع و تسهیل در امر پاسخگویی و خدمت رسانی بی منت به مردم و ایجاد فضایی آرام و قابل اعتماد، عدم تبعیض در ارائه و تقسیم خدمات در شهر، استفاده حداکثری از منابع موجود، تهیه تر های راهبردی، وجود کار تیمی و ... اشاره نمود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۲۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان