ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۶/۰۹/۱۰

مانور زلزله در مدرسه دختران شهید عین آبادی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ در این مانور که صالحی فرماندار شهرستان و تمامی دستگاه های عضو ستاد بحران حضور داشتند، پس ازنواختن آژیر مانور، دانش آموزان نسبت به شناسایی و پناه گیری در نقاط امن اقدام نمودند

مانور زلزله در مدرسه دختران شهید عین آبادی 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ در این مانور که صالحی فرماندار شهرستان و تمامی دستگاه های عضو ستاد بحران حضور داشتند، پس ازنواختن آژیر مانور، دانش آموزان نسبت به شناسایی و  پناه گیری در نقاط امن اقدام نمودند. دانش آموزان آموزش دیده امداد رسان برای نجات مصدومان احتمالی و دانش آموزان  آتش نشان  برای اطفاء حریق حضور یافتند .

صالحی؛ رئیس ستاد بحران شهرستان  در جمع دانش آموزان هدف از برگزاری مانور را کسب آمادگی و تمرین مهارت در مواقع بحران بیان داشت و خطاب به دانش آموزان افزود: نقش شما در اشاعه و ترویج آموزه های پیشگیری و مقابله با بلایای طبیعی بسیار ارزشمند و قابل توجه است.

وی خواستار ادامه این آموزشهای مهم توسط دستگاه های ذیربط و نیزتسری و بازخورد آن  به خانواده ها شد تا هر چه بیشتر میزان آمادگی مردم در پیش آمد حوادث تقویت شود.

 ارائه آموزشهای عملی مصدوم درمانی،و اطفاء حریق زیر نظر کارشناسان بهداشت و درمان،آتش نشانی و اورژانس از نکات آموزنده همگانی این مانور بود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۸۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان