ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۶/۰۹/۰۵

نخستین افلاک نمای دانش آموزی شهرستان فیروزه به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ حکیم پور معاون فرماندار ، ضمن ابراز خرسندی از راه اندازی افلاک نما و تدریس نجوم در شهرستان فیروزه گفت : با وجود دانش اموزان مستعد و مربیان توانمند در شهرستان ، لزوم راه اندازی چنین مرکزی احساس می شد ، که با تلاش و پیگیری همکاران آموزش و پرورش شاهد راه اندازی این مرکز ، در سال جاری تحصیلی هستیم.

نخستین افلاک نمای دانش آموزی شهرستان فیروزه به بهره برداری رسید

معاون فرماندار فیروزه روز شنبه نخستین  افلاک نمای دانش اموزی را افتتاح نمود. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ حکیم پور معاون فرماندار ، ضمن ابراز خرسندی از راه اندازی افلاک نما و تدریس نجوم  در شهرستان فیروزه گفت : با وجود دانش اموزان مستعد و مربیان توانمند در شهرستان ، لزوم راه اندازی چنین مرکزی احساس می شد ، که با تلاش و پیگیری همکاران آموزش و پرورش شاهد راه اندازی این مرکز ، در سال جاری تحصیلی هستیم.
وی گفت:علم نجوم درتاریخ ایران زمین قدمتی دیرینه دارد و تاکنون دانشمندان مطرحی را در این زمینه به جهانیان معرفی نموده است.
وی افزود:برای سرامد بودن در تولید علم،ابتدا باید به بسترهایی که توانایی بالقوه داشته ایم توجه نموده و با استفاده از توان متخصصین وتربیت علاقه مندان،حرفی برای گفتن داشته باشیم.
حکیم پور اظهار داشت:ایجاد افلاک نمای دانش اموزی دراین شهرستان با توجه به کمبودامکانات چیزی جز تلاش و عشق در وجود معلمان ومسولین پژوهشسرا نبوده،که چنین حرکت ارزنده ای را رقم زده اند.
وی اعلام داشت:هدایت وتربیت دانش اموزان وعلاقه مندان این علم،میتواند در برداشتن گامهای بعدی ورفتن به سوی دانشگاه وکسب مدارج علمی دراین زمینه مهم ومفید باشد.


در ادامه  مدیر پژوهشسرای دانش آموزشی ضمن تشکر از حضور مسولین شهرستان در افلاک نما،خواهان توجه بیشتر به امور پژوهشی و آموزشی در شهرستان شد.
عباسی با اشاره به علاقه مندی دانش آموزان شهرستان از مدیران واحد های اموزشی خواست تا کتابخانه های مدارس را به کتب علوم فضایی و نجوم مجهز نمایند .


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۲۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان