ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۶/۱۰/۱۲

جلسه مدیریت بحران شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ دستور کار این جلسه با موضوعاتی با عناوین فصل زمستان، روز ایمنی دربرابر زلزله و کاهش بلایای طبیعی با شعار کاهش افراد تحت تاثیر حوادث تا سال ۱۴۰۹ و کاهش بارندگی ها برگزار شد

جلسه مدیریت بحران شهرستان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ دستور کار این جلسه با موضوعاتی با عناوین فصل زمستان، روز ایمنی دربرابر زلزله و کاهش بلایای طبیعی با شعار کاهش افراد تحت تاثیر حوادث تا سال ۱۴۰۹ و کاهش بارندگی ها برگزار شد.
در این جلسه صالحی فرماندار شهرستان با تاکید بر آمادگی پرسنل و تجهیزات و لزوم آموزش پرسنل و شهروندان جهت بحرانهای احتمالی فصل زمستان اظهار داشت: بایستی پایگاه های مردمی امداد و نجات در محلات برای تسریع در امداد رسانی ایجاد شود که این پایگاه ها کار آموزش شهروندان، جمع آوری اطلاعات منازل و ساکنان و اقدامات امدادرسانی و مدیریت اولیه بعد از بحران را برعهده گیرند.
در ادامه صالحی افزود: پل های راه آهن و آب گرفتگی زیرگذر ها از مشکلات سال قبل شهرستان بود که بایستی تمهیدات لازم اندیشیده شود.
در ادامه فرماندار شهرستان افزود: بخشداران و دهیار آمادگی لازم در روستا ها جهت قطع ارتباط راه روستا را اعم از بازگشایی راه روستا و داشتن اقلام ضروری و امدادی را داشته باشند.
شایان ذکر است این جلسه با حضور فرماندار شهرستان و اعضاء مدیریت بحران در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۳۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان