ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۷/۰۱/۲۱

با حضور صالحی فرماندار شهرستان

جلسه بررسی وضعیت اجرای خط انتقال آب از سد بار به شهر فیروزه برگزار شد

در این جلسه محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان ضمن تقدیر از همکاری و تعاملات ادارات شهرستان اظهار داشت: اولویت اول تامین آب از سد بار برای مصارف شرب شهری و روستایی می باشد و در صورت مازاد آب به سایر بخش ها اختصاص خواهد یافت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ این جلسه با حضور مهندس صالحی فرماندار شهرستان، نمایندگان شرکت آب منطقه ای ، امور آب شهرستان و آب و فاضلاب شهری  در محل دفتر فرماندار تشکیل شد . 

در این جلسه محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان ضمن تقدیر از همکاری و تعاملات ادارات شهرستان اظهار داشت: اولویت  اول تامین آب از  سد بار  برای مصارف شرب شهری و روستایی می باشد و در صورت مازاد آب  به  سایر بخش ها اختصاص خواهد یافت . 
در ادامه صالحی افزود: با توجه به کاهش بارندگی ها در سال جاری و پیش بینی های انجام شده  در فصل پیک مصرف برای آب شرب در شهر فیروزه، ضرورت دارد پروژه خط انتقال آب سد بار به شهر فیروزه با سرعت بیشتری اجرا شود و به  همین خاطر لازم است در خصوص تخصیص اعتبار تخصیص یافته پیگیری شود.

شایان ذکر است  در مصوبات جلسه مقرر شد  فاز یک پروژه  آبرسانی از محل سد بار به شهر فیروزه تا چاه شماره 3 گلشن مربوط به  آب و فاضلاب حداکثر  تا 15 خرداد 1397 مورد بهره برداری قرار گیرد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان