ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۷/۰۱/۲۲

به مناسبت آغاز سال جدید

دیدار اعضای هیات رئیسه مجمع مشورتی بانوان با فرماندار شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛این جلسه با حضور فرماندار شهرستان،امور بانوان فرمانداری و اعضای هیات رییسه مجمع مشورتی بانوان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛این جلسه با حضور فرماندار شهرستان،امور بانوان فرمانداری و اعضای هیات رئیسه مجمع مشورتی بانوان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  
در این جلسه محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان از همکاری اعضای مشورتی بانوان تقدیر و تشکر نمود و گفت: بهره‌مندی از پتانسیل‌ زنان و با توجه به انگیزه و تجربه ای که دارند، ارزشمند است.

در ادامه صالحی ضمن اشاره به برنامه‌ ی کاروان سلامت و نشاط اجتماعی که در روستاها انجام می شود و شناسایی زنان توانمند و استفاده از ظرفیت هایی که دارند میتواند انگیزه رشد آنان را با حمایت شما زنان به کار برد ودر سال جدید ورود مجمع مشورتی بانوان در حوزه ورزش سبب حفظ و ارتقای روحیه نشاط در بین زنان خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزه اشتغال خانگی را مهم برشمرد وخاطرنشان شد: حمایت از زنان در این راستا سبب ایجاد فرصت‌های خوبی در حوزه اشتغال خواهد شد.

وی افزود: برگزاری پیاده روی همگانی و کارگروههای آموزشی برای بانوان باعث افزایش نشاط اجتماعی خواهد شد و همچنین مطالبه‌گری از سوی بانوان سبب موفقیت در امور کاری خواهد شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان