ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۷/۰۱/۱۶

دیدار نوروزی فرماندار شهرستان با بخشدار و پرسنل بخشداری طاغنکوه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ محمد حسین صالحی ضمن تبریک سال جدید و تقدیر از زحمات بخشدار و پرسنل بخشداری طاغنکوه در سال ۱۳۹۶ اظهار داشت: سال ۹۶ در بخش طاغنکوه اتفاقات خوبی در تمام حوزه ها افتاد که یکی از مهمترین آن ها گاز رسانی در این بخش بود که تا قبل از آن میزان برخورداری صفر مطلق بود که در سال گذشته شهر همت آباد و بیشتر روستاهای این بخش از نعمت گاز برخوردار شدند و در سایر حوزه های آب،برق،مخابرات،راه و ... قابل مقایسه با سال های قبل نیست .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ محمد حسین صالحی ضمن تبریک سال جدید و تقدیر از زحمات بخشدار و پرسنل بخشداری طاغنکوه در  سال ۱۳۹۶ اظهار داشت: سال ۹۶ در بخش طاغنکوه اتفاقات خوبی در تمام حوزه ها افتاد که یکی از مهمترین آن ها گاز رسانی در این بخش بود که تا قبل از آن میزان برخورداری صفر مطلق بود که در سال گذشته شهر همت آباد و بیشتر روستاهای این بخش از نعمت گاز برخوردار شدند و در سایر حوزه های آب، برق، مخابرات، راه و ... قابل مقایسه با سال های قبل نیست .

در ادامه نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزه افزود: بایستی درسال ۹۷ با یک عظم جدی تر این روند ادامه یابد و تلاش شود که یک ماندگار خوب برای مردم گذاشته شود و همچنین امید در دل مردم بیشتر شود.

شایان ذکر است در ابتدای جلسه بخشدار و پرسنل بخشداری طاغنکوه به بیان مسائل، مشکلات و پیشنهادات خود پرداختند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان