ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۷/۰۱/۲۷

با حضور مهندس صالحی فرماندار شهرستان

اولین جلسه نشست مشورتی دهیاران بخش طاغنکوه در سال ۱۳۹۷ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ در ابتدا جلسه دهیاران با بیان مسائل و مشکلات در روستا خود پرداختند. در ادامه محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان ضمن تبریک ایام رجبیه اظهار داشت : در سال ۹۶ میانگین بارندگی نسبت به سال گذشته ۵۸ درصد کاهش داشتیم و در شهرستان فیروزه که ۸۵ درصد مردم در آمدشان از بخش کشاورزی و کشت دیم است این وضعیت بسیار ناراحت کننده است و امیدواریم این بارندگی و رحمت الهی ادامه داشته باشد و همچنین کشاورزان با استفاده از سیستم های آبیاری نوین این شرایط را مدیریت کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ در ابتدا جلسه دهیاران با بیان مسائل و مشکلات در روستا خود پرداختند.
در ادامه محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان ضمن تبریک ایام رجبیه اظهار داشت : در سال ۹۶ میانگین بارندگی نسبت به سال گذشته  ۵۸ درصد کاهش داشتیم و در شهرستان فیروزه که ۸۵ درصد مردم در آمدشان از بخش کشاورزی و کشت دیم است این وضعیت  بسیار ناراحت کننده است و امیدواریم این بارندگی و رحمت الهی ادامه داشته باشد و همچنین کشاورزان با استفاده از سیستم های آبیاری نوین این شرایط را مدیریت کنند.
در ادامه نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزه با اشاره به بیان عملکرد دولت در سال ۹۶ در بخش طاغنکوه پرداخت و گفت: تا قبل از سال ۹۶ میزان برخورداری مردم بخش طاغنکوه از نعمت گاز صفر مطلق بود ولی در سال ۹۶ به شهر همت آباد و بیشتر روستا های این بخش گاز داده شد و بنای دولت بر این است که تمام روستاهای بالای بیست خانوار از این نعمت بهرمند شوند و تحول را در سایر حوزه های زیر ساختی راه،آب شرب،برق و ...  را در این بخش شاهد هستیم .

وی افزود: برای سال ۹۷ بایستی تمامی دهیاران تا اردیبهشت ماه برنامه های روستای خود را تنظیم کنند و بر اساس نیاز های مردم روستا اولویت بندی کنند.

در ادامه صالحی بیان داشت: در بحث کاهش آسیب های اجتماعی باید تلاش شود فضاهای ورزشی و مفرح برای جوانان ایجاد شود و فضاهای نشاط آور در حد چهارچوب اعتقادات اسلامی و قانون انجام بدهید و مانیز از برگزاری این چنین مراسمات حمایت میکنیم.

در پایان محمد حسین صالحی گفت: تلاش بکنید مدیریت شما اثر گذار و کارا باشد و زمانی اثر گذار است که خودتان از خود ارزیابی عملکرد خود رضایت داشته باشید .

شایان ذکر است این جلسه با حضور صالحی فرماندار شهرستان،سید آبادی بخشدار طاغنکوه، رئیس بنیاد مسکن و دهیاران بخش طاغنکوه در محل بخشداری طاغنکوه برگزار شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۵۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان