ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۷/۰۲/۰۴

با حضور صالحی فرماندار شهرستان

شورای پشتیبانی نهضت سواد آموزی شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبان اظهار داشت:باید فلسفه مرکز یادگیری را بدانیم و سه هدف باید انجام شود اول آگاهی و بینش کیفیت زندگی بالا برود، دوم آسیب های اجتماعی را کاهش بدهیم و سوم سطح کیفی و کمی زندگی بالا برود و هر کدام بر اساس نیاز های جامعه الویت بندی شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبان اظهار داشت:باید فلسفه مرکز یادگیری را بدانیم و سه هدف باید انجام شود اول آگاهی و بینش کیفیت زندگی بالا برود، دوم آسیب های اجتماعی را کاهش بدهیم و سوم سطح کیفی و کمی زندگی  بالا برود و هر کدام بر اساس نیاز های جامعه الویت بندی شود.

در ادامه صالحی افزود: باید به نیاز های جامعه توجه کنیم و فرصت و ظرفیت خوبی برای دستگاه ها وجود دارد که در چهارچوب سیاست های اداری خودشان فرهنگ سازی ها را انجام بدهند، نیازسنجی از سطح پایین باید شکل بگیرد و پاسخ به نیازها در ادارات تصمیم گیری شود.

در ادامه فرماندار شهرستان گفت: یکی از ظرفیت های فرهنگ سازی مراکز یادگیری می تواند باشد، در بحران ها میتوانیم از مراکز یادگیری به عنوان مراکز فرهنگ سازی و آموزش استفاده کنیم.

در پایان نماینده عالی دولت بیان کرد: مهارت های زندگی باید بطور جدی مورد توجه قرار گیرد، مراکز یادگیری باید تبدیل به پاتوق فرهنگی آموزشی شوند و به کیفیت کار در این راستا باید توجه ویژه شود و اولویت های آموزش را مناسب با منطقه تعریف کنیم.

شایان ذکر است این جلسه با حضور فرماندار شهرستان و اعضاء شورای پشتیبانی نهضت سواد آموزی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۲۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان