ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۷/۰۲/۰۶

با حضور صالحی فرماندار شهرستان

اولین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری در سال ۱۳۹۷ برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ محمد حسین صالحی با اشاره ۷ راهبرد استاندار محترم در سال ۹۷ افزود: یکی از راهبر های بیان شده تداوم رونق در تولید متناسب با ظرفیت های بازار و منطقه است که با توجه به سال تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی این موضوع مورد توجه قرار گیرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ محمد حسین صالحی با اشاره ۷ راهبرد استاندار محترم در  سال 97 افزود: یکی از راهبر های بیان شده تداوم رونق در تولید متناسب با ظرفیت های بازار و منطقه است که  با توجه به سال تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی این موضوع مورد توجه قرار گیرد .
در ادامه صالحی بیان کرد: براساس آماررسمی شهرستان حدود  1500 فرد بیکار دارد و در سهمیه اختصاص یافته جهت اشتغال در سال 96  میزان تحقق هدف  120درصد بوده است که ۲۰ درصد بیش از میزان تعهد شهرستان بوده است.

 وی افزود: در حوزه اقتصادی بایستی پیگیری جذب اعتبارات اشتغال پایدار روستایی و استفاده از تسهیلات 6% باشیم و بایستی طرح های خلاقانه جهت تولید ارائه گردد، طرح ها  دارای توجیه فنی و اقتصادی باشند و ادارات باید به متقاضیان کمک و مشورت های لازم را بدهند. ادارات نباید مقید پرداخت وام ها در سقف مقرر باشند و با پیگیری می توان سهمیه ای بیشتری را جذب نمود.
 
از مصوبات جلسه مقرر شد از این پس کلیه دستگاه ها طرح ها اولویت دار اشتغال فراگیر و پایدار را بدون در نظر گرفتن محدودیت به دبیرخانه کارگروه معرفی نمایند.

شایان ذکر است این جلسه با حضور فرماندار شهرستان و اعضاء کارگروه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۵۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان