ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۷/۰۲/۰۷

به مناسبت هفته سلامت

کاروان سلامت ونشاط اجتماعی در روستای شورگشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: عمده فعالیت بانوان در خانه است و معمولا این فضای یکنواخت باعث افسردگی در بانوان میشود، که لازمه آن فضایی ایجاد شود تا نشاط و شادابی برایشان مهیا شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: عمده فعالیت بانوان در خانه است و معمولا این فضای یکنواخت باعث افسردگی در بانوان میشود،  که لازمه آن فضایی ایجاد شود تا نشاط و شادابی برایشان مهیا شود.  

در ادامه صالحی افزود: عرصه هنر برای زنان روستا بسیار زیاد است این تنوع وسلیقه ای که خانم ها دارند نتیجه  علاقه شما بانوان است و از این چنین برنامه ها باید مستمر باشد. 
در ادامه فرماندار شهرستان گفت: اگر بانوان با نشاط باشند درنتیجه جامعه بانشاطی خواهیم داشت و تاکید من بر ایجاد فضاهایی شاد و مفرح است که هرچقدر این فضا ها بیشتر باشد باعث سلامتی روح و جسم خواهد شد و همچنین در ادامه آن شاهد کاهش آسیب های اجتماعی مثل طلاق،نزاع و .... خواهیم بود.

در ادامه صالحی نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزه با اشاره به عملکرد دولت در بخش طاغنکوه شهرستان اظهار داشت: تا قبل از سال ۹۳ مردم بخش طاغنکوه از نعمت گاز بی بهره بودند اما در سال ۹۴ کلنگ خط انتقال گاز زده شد و در سال ۹۶ شهر همت آباد و بیشتر روستا های این بخش از نعمت گاز بهرمند شدند و بنای دولت این است که تمام روستاهای بالای بیست خانوار از این نعمت بهرمند شوند و در سایر حوزه ها راه،آب شرب روستایی،توسعه برق،مخابرات و .... قابل مقایسه با سال های قبل نیست و امروز شاهد توسعه شهرستان هستیم و امیدوارم هر جه زودتر به آن نقطه مطلوب برسیم.

شایان ذکر است این مراسم با حضور صالحی فرماندار شهرستان،بخشدار طاغنکوه،امور بانوان، مسئولین ورزش و جوانان،فرهنگ و ارشاد ودهیار واعضاء شورای اسلامی روستای شورگشت در محل حسینیه روستای شورگشت برگزار شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۹۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان