ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۷/۰۲/۱۵

با حضور صالحی فرماندار شهرستان

اولین جلسه مجمع مشورتی جوانان شهرستان فیروزه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ در ابتدای جلسه هریک از اعضاء ضمن معرفی رزومه کاری و بیان مسائل و دیدگاه های خود پرادختند.


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ در ابتدای جلسه هریک از اعضاء ضمن معرفی رزومه کاری و بیان مسائل و دیدگاه های خود پرادختند.

در ادامه محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان ضمن اشاره به فعالیت اعضاء مجمع مشورتی جوانان اظهار داشت: شما جوانان به عنوان نماینده جوانان شهرستان  بایستی  به بیان دغدغه های جوانان در تمام حوزه های ورزشی، فرهنگی و ... بپردازید و برای رفع هریک از این موارد پیشنهادات خود را ارائه کنید، نقد کنید اما نقد سازنده کنید نه نقد تخریبی که هیچ ثمره ای در پی نخواهد داشت.

در ادامه نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزه با اشاره به عملکرد دولت در شهرستان افزود: از سال ۹۳ میزان عملکرد دولت را نسبت به سال های قبل قابل مقایسه نیست، که می توان در حوزه راه که نزدیک به ۹۸ درصد جاده ها روکش آسفالت گرم با فنیشر و حوزه گاز که میزان برخورداری مردم شهرستان از نعمت گاز ۱۸ درصد بود اما در این سه سال این شاخص به بالا ۸۵ درصد رسید و امیدواریم تا پایان سال به ۹۹ درصد برسد و در سایر حوزه های مخابرات،بهداشت،برق،آب شرب شهری و روستایی و... تحول ایجاد شده است.

 در ادامه صالحی با اشاره به حوزه اقتصاد بیان کرد: تمام تلاش کارگروه اشتغال شهرستان بر این است که  اشتغال پایدار ایجاد شود و  سه محوراقتصادی در شهرستان وجود دارد  یک کشاورزی و دامپروری،دوم صنعت و معدن و سوم گردشگری است،
در ناحیه صنعتی کمال جوانان تمام زمین ها  به سرمایه‌گذاران فعال واگذار شده و همچنین زمین هایی که در آن فعالیت انجام نشده بود خلعی شد و به سرمایه‌گذاران واقعی تحویل داده شده است و امروز در ناحیه صنعتی کمال زمین برای واگذاری نداریم و بدنبال گسترش ناحیه هستیم و همچنین بدنبال ایجاد ناحیه صنعتی بخش طاغنکوه هستیم، در سال ۹۶ فقط در بحث اشتغال مستقیم سهم شهرستان در استان خراسان ۵۴۹ نفر شغل باید ایجاد میکردیم ولی ۶۴۱ نفر شغل ایجاد و ثبت در سامانه رصد شد که در سال ۹۶ در شهرستان فیروزه ۱۲۰ درصد شغل ایجاد شد و این مسائل باید به مردم و بخصوص جوانان گفته شود تا امید در دلشان توسعه یابید.
در ادامه صالحی گفت: تمام این مباحث که گفته شد نگاه نگاه شعاری نیست بلکه نگاه عملیاتی است و برای هریک از اقدامات گفته شده میتوانید آن را مشاهده کنید.
شایان ذکر است این جلسه با حضور صالحی فرماندار شهرستان، رئیس ورزش و جوانان و اعضاء مجمع مشورتی جوانان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۲۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان