ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۷/۰۲/۳۱

با حضور فرماندار شهرستان

اولین جلسه شورای فرهنگ شهرستان فیروزه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ در این جلسه مهندس صالحی فرماندار شهرستان بر توجه جدی دولت به حل مشکلات تولید کنندگان ، توسعه اشتغال در قالب بنگاه های خرد و کلان و توسعه زیرساختهای مورد نیاز در شهرک های صنعتی تاکید نمود . وی اقتصاد آزاد و رقابتی را راهگشای مشکلات امروز کشور برشمرد و با اشاره به وجود مشکلات در سیستمهای بانکی و مالیاتی به پیگیری این موضوعات از طریق مکاتبات متعدد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ اولین جلسه شورای فرهنگ شهرستان فیروزه با دستور جلسه راهکارهای عملی تحقق شعار سال برگزار شد .

در این جلسه مهندس صالحی فرماندار شهرستان بر توجه جدی دولت به حل مشکلات تولید کنندگان ، توسعه اشتغال در قالب بنگاه های خرد و کلان و توسعه زیرساختهای مورد نیاز در شهرک های صنعتی تاکید نمود . وی اقتصاد آزاد و رقابتی را راهگشای مشکلات امروز کشور برشمرد و با اشاره به وجود مشکلات در سیستمهای بانکی و مالیاتی به پیگیری این موضوعات از طریق مکاتبات متعدد خبر داد .
طاها امام جمعه شهرستان نیز بر حمایت ملی از کالای ایرانی و فرهنگسازی همه آحاد جامعه جهت تحقق شعار سال تاکید نمود .
شایان ذکر است در این جلسه که با حضور دستگاههای مرتبط با موضوع جلسه و ۵ کارخانه و شرکت صنعتی مطرح شهرستان به عنوان میزبان همراه بود بر توجه به تولید کننده در کنار حمایت ملی و مردمی تاکید و بر برگزاری همایشهای فرهنگی با محور تحقق شعار سال تاکید شد .


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان