ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۷/۰۳/۰۷

با حضور فرماندار شهرستان

جلسه ستاد ساماندهی جوانان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان ضمن تبریک ایام ماه مبارک رمضان اظهار داشت: بحث جوان یعنی نشاط و شادابی، باید جامعه یک جامعه بانشاط باشد که نتیجه آن یک جامعه سالمی را خواهیم داشت و اگر جوان ما با نشاط باشد در حوزه آسیب های اجتماعی هم رو به نزول خواهد رفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان ضمن تبریک ایام ماه مبارک رمضان اظهار داشت: بحث جوان یعنی نشاط و شادابی، باید جامعه یک جامعه بانشاط باشد که نتیجه آن یک جامعه سالمی را خواهیم داشت و اگر جوان ما با نشاط باشد در حوزه آسیب های اجتماعی هم رو به نزول خواهد رفت.
صالحی افزود: ما یک جامعه اسلامی هستیم و بایستی کارهایی که انجام می دهیم از چهارچوب بیرون نرود، متسفانه تا می گوییم نسل با نشاط تصور را چیز دیگری میبینند و این اشتباه است، اگر به تاریخ دین اسلام نگاه کنیم میبینید که دین اسلام یک دین شاد است، در مراسمات شهادت و وفات ائمه زمان عزاداری است اما در مراسمات ولادت ائمه و ... بایستی شادی و نشاط باشد و بایستی گسترش یابد.
در ادامه صالحی نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزه افزود: این دولت اثبات کرد که با پول کمتر بیشتر می تواند عمل کند و نمونه بارز آن زیرساخت ها و شهرک صنعتی کمال در شهرستان است، جوانان باید بروند از نزدیک ببینند و همنوعان خود اطلاع دهند تا جوانان شهرستان هم امیدوار و همچنین به آینده خود امیدوار شوند، اعتباراتی که دست دولت است، پول مردم است و دولت امانتدار مردم که در جای درست و اولویت های مهم هزینه بشود.
در ادامه صالحی گفت: جوانان باید به سراغ کارهای خلاقانه و نو بروند و بدنبال ایده پردازی باشند، متاسفانه در سایت کارا، 67 درصد درخواست ها مربوط به خرید دام بود و این یک کارسنتی است که از اجدادمان به ارث رسیده است و بایستی نگرش ها را تغییر دهیم و سراغ کارهایی برویم که که با حداقل سرمایه بیشترین درآمد را داشته باشید.
وی ادامه داد: اگر کسی می خواهد نقد بکند، نقد تخریبی نباشد و بایستی نقد سازنده باشد که باعث سازندگی است و ما آن را حمایت میکنیم، از سال 1394 کرسی های آزاد اندیشی را شروع کردم و جلسات مکرری را رفتم و این فضای خوبی است و باید ادامه یابد.
صالحی با اشاره به حوزه عملکردی مجمع جوانان گفت: بایستی مجمع جوانان به سمت ایده پردازی در حوزه های فرهنگی،اجتماعی، ورزشی، اقتصادی و ... بروند و این ایده ها گفته شود تا در کارگروه های تخصصی داده شود، آزموده شود و در نهایت عملی شود.
شایان ذکر است در ابتدای جلسه دو نفر از اعضاء مجمع جوانان به نمایندگی مجمع به بیان نظرات، پینهادات، مسائل و مشکلات را بیان کردند
این جلسه با حضور فرماندار شهرستان، بخشداران مرکزی و طاغنکوه، مسئولین مربوطه و اعضاء مجمع مشورتی جوانان شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان