ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۷/۰۴/۱۱

با حضور صالحی فرماندار شهرستان فیروزه

جلسه عفاف و ججاب شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه' محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان فیروزه اظهار داشت: بایتی بر روی برنامه هایی کار شود در جلسات که اثر گذار باشد و بایستی در مورد موضاعت کار شود و آسیب شناسی شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه" محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان فیروزه اظهار داشت: بایتی بر روی برنامه هایی کار شود در جلسات که اثر گذار باشد و بایستی در مورد موضاعت کار شود و آسیب شناسی شود.
در ادامه صالحی افزود: مایک ملتی هستیم تا اگر کسی بخواهد کسی با زور کاری را انجام بدهد در مقابل آن می استیم و بایستی موضوعات با منطق گفت شود و باید از حوزه منطق آسیب شناسی شود.
وی گفت: اتفاقی که در جامعه افتاده بحث لجبازی است و با چوب و چماق به جایی نمیرسد و از راه فرهنگ سازی انجام خواهد شد و بایتی سطح اطلاع رسانی و فرهنگ سازی موضوعی کار شود، این موضوع تا زمانیکه تحول از درون خود فرد نباشد به جایی نخواهیم رسید و زمانیکه فردی دچار مشکل باشد باعث خواهد شد که خانواده خود را هم به بیراه ببرد و اگر کانون خانواده از هم بپاشد در ادامه آن نیز جامعه هم دچار مشکل خواهد شد و لازمه آن این است که بر روی چارچوب های فرهنگی کارشود.
در ادامه صالحی گفت: اگر دلمان برای فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی کشورمان میسوزد بایستی سراغ موضوعاتی فرهنگی برویم که در انتهای آن به هدفی که انتظار داریم برسیم.
شایان ذکر است این جلسه با حضور صالحی فرماندار شهرستان و اعضاء جلسه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان