ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۷/۰۴/۰۲

با حضور صالحی فرماندار شهرستان فیروزه

حلسه سامندهی امور جوانان شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه' محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان فیروزهاظهار داشت: در مجمع مشورتی جوانان هدف این است که اعضاء مجمع به عنوان نماینده جوانان شهرستان دور هم بنشینند و نیاز ها و خواسته های جوانان را بر اساس اولویت به ما ارائه بدهند و ما نیز در این موضوعات اقدامات لازم را انجام دهیم و با این روش اثرگذاری در قشر مخاطب زیاد خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه" محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان فیروزهاظهار داشت: در مجمع مشورتی جوانان هدف این است که اعضاء مجمع به عنوان نماینده جوانان شهرستان دور هم بنشینند و نیاز ها و خواسته های جوانان را بر اساس اولویت به ما ارائه بدهند و ما نیز در این موضوعات اقدامات لازم را انجام دهیم و با این روش اثرگذاری در قشر مخاطب زیاد خواهد شد.
در ادامه صالحی در حوزه ورزش گفت: پروزه نیمه تمام سالن دارای جایگاه در شهرستان داشتیم که امسال بصورت ویژه برای تکمیل این پروژه اعتبار داده شد که امیدواریم هرچه زودتر شاهد تکمیل تنها سالن دارای جایگاه در شهرستان باشیم.
در ادامه وی بیان داشت: در بحث روستایی اولویت اول بهسازی روستا است و اولویت دوم حوزه ورزش است که در این حوزه برنامه های استعدادیابی شروع شده است که در ادامه آن اتفاقات خوبی را خواهد داشت.
نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزه گفت: در بحث اقتصادی بایستی کارهای خلاقانه ای که انجام شده به جوانان گفت شو.د تا جوانان ما نیز بدنبال اینچنین موضاعاتی بروند که شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش جوانان شهرستان باشیم و در حوزه اشتغال تسهیلات ارزان قیمت، تسهیلات اشتغال پایدار روستایی داده میشود که بایستی در این حوزه اطلاع رسانی لازم انجام شود. هدف ما فقط جوانان شهر فیروزه نیست بلکه جوانان کل شهرستان فیروزه است و بایستی تصمیم سازی ها بصورتی باشد که برای کل شهرستان منفعت داشته باشد.
شایان ذکر است این جلسه با حضور فرماندار شهرستان،امام جمعه، مسئولین ادارات و اعضاء هیئت رئیسه مجمع جوانان شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان