ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۷/۰۴/۰۳

به مناسبت هقته جهاد کشاورزش

دیدار فرماندار شهرستان فیروزه با رئیس و پرسنل جهاد کشاورزی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه" به مناسبت هفته جهاد کشاورزی محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان با رئیس و پرسنل جهاد کشاورزی دیدار کرد. در این جلسه محمد حسین صالحی ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی اظهار داشت: به عنوان یک شهروند و نه به عنوان یک مسئول یا کارشناس بایستی به تکلیف خود عمل کنیم، در حوزه فرهنگ سازی بدور از تفکرات جناحی و سلیقه ای نباید کاری کنیم که فرهنگمان دچار آسیب شود، اتفاقی که برای کشورمان افتاده است دلیلش اتحاد یک مثلث شوم به نام های آمریکا، اسرائیل و عربستان است و خیلی ها فکر میکندد که با ایجاد فشار های بیشتر در درون کشور شاهد فروپاشی دولت خواهند بود و دچار خطا و اشتباه هستند و بدنبال همصدایی با دشمنان کشور نرویم که پشیمانی برای نظام و کشورمان خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه" به مناسبت هفته جهاد کشاورزی محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان با رئیس و پرسنل جهاد کشاورزی دیدار کرد.
در این جلسه محمد حسین صالحی ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی اظهار داشت: به عنوان یک شهروند و نه به عنوان یک مسئول یا کارشناس بایستی به تکلیف خود عمل کنیم، در حوزه فرهنگ سازی بدور از تفکرات جناحی و سلیقه ای نباید کاری کنیم که فرهنگمان دچار آسیب شود، اتفاقی که برای کشورمان افتاده است دلیلش اتحاد یک مثلث شوم به نام های آمریکا، اسرائیل و عربستان است و خیلی ها فکر میکندد که با ایجاد فشار های بیشتر در درون کشور شاهد فروپاشی دولت خواهند بود و دچار خطا و اشتباه هستند و بدنبال همصدایی با دشمنان کشور نرویم که پشیمانی برای نظام و کشورمان خواهد داشت.
در ادامه صالحی افزود: بازار تابع عرضه و تقاضاست و هر فردی باید در خانواده خود فرهنگ سازی کند که با بهم زدن تعادل این دو موضوع باعث خواهد شد که ثبات بهم بخورد.
وی گفت: دولت من و شما هستیم و بایستی در هر حوزه ای که هستیم مسئولیت خود را بدرستی انجام دهیم، تکریم ارباب رجوع یعنی اینکه کار ارباب رجوع را بدرستی انجام دهیم، سیستم اداری ما ضعیف است و درست کردن آن خیلی پیچیده نیست، وظیفه ما این است که به عنوان خدمتگذار مردم پاسخ ارباب رجوع را در کوتاه ترین مدت زمانی به نحو احسنت انجام بدهیم و این جاست که می توانیم بگوییم که کاری انجام داده ایم.
در ادامه صالحی بیان داشت: برپایی میز خدمت در دستگاه های اجرایی که با دستور مستقیم رئیس جمهور محترم در حال انجام می باشد، به این دلیل است که که بتوانیم در کوتاه ترین مدت پاسخ ارباب رجوع را بدهیم، ارباب رجوع توجیه بشود، سرگردان نشودو این یک موضوع مهمی است که بایستی همه برای به نتیجه رسیدن آن تلاش کنیم.
محمد حسین صالحی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات پرسنل و رئیس جهاد کشاورزی افزود: شما به عنوان یک کارشناس در حوزه کشاورزی بایستی خود را بروز کنید تا در حوزه های مختلف کشاورزی تحول ایجاد، اهمیت در حوزه کشاورزی در حد کلام نبوده و با توجه به اعتباراتی که در سال های گذشته و امسال در این حوزه اختصاص داده شده است بیانگر نگاه ویژه به این حوزه است.
شایان ذکر این جلسه با حضور فرماندار شهرستان، رئیس و پرسنل جهاد کشاورزی در محل سالن جلسات جهاد کشاورزی برگزار شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان