ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۷/۰۴/۰۹

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی :

زمینه توسعه و ترویج فرهنگ رضوی را طریق حدیث سلسله الذهب فراهم آوریم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه ، محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان فیروزه ظهر شنبه در جلسه با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: متاسفانه در شهرستان فیروزه مجموعه فرهنگی و فرهنگسرا وجود ندارد.رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: باید زمینه توسعه و ترویج فرهنگ رضوی را از طریق حدیث سلسله الذهب فراهم آوریم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه ، محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان فیروزه ظهر شنبه در جلسه با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: متاسفانه در شهرستان فیروزه مجموعه فرهنگی و فرهنگسرا وجود ندارد.
محمد حسین صالحی افزود: ما به ۳ میلیارد تومان نیازمند هستیم تا بتوانیم اولین فرهنگسرا را مقدمات اش را برنامه ریزی کنیم.
وی ابراز کرد: از سال ۹۳ بودجه اداره ورزش و جوانان فیروزه به ۵۰ میلیون تومان هم نمی رسید اما از نیمه ۹۳ به بعد بودجه این اداره به بیش از ۳ میلیارد تومان رسیده است.
فرماندار فیروزه ادامه داد: شهرستان فیروزه با جمعیت ۴۰ هزار نفری هنوز از داشتن یک استخر محروم مانده است و مردم انتظار دارند این امر محقق شود.
وی بیان کرد: اداره فرهنگ و ارشاد فیروزه عملا با یک نیرو مدیریت می شود و این یک ضعف بزرگ است.
در ادامه جلسه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزه اظهار کرد: بهترین تاثیری که امام هشتم (ع) در نیشابور و فیروزه به جای گذاشته است کرامت بسیار بالا است که در مردم نهادینه شده است.
جعفر مروارید افزود: اصل مهم در برنامه سالروز ورود امام رضا (ع) به نیشابور مردمی بودن آن است و شورای هماهنگی وظیفه هماهنگی دستگاه ها را برعهده دارد.

در ادامه جلسه رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: حدیث سلسله الذهب یک فرصت تاریخی برای جهان اسلام و مردم نیشابور است که باید از این فرصت استفاده نمایند.
احمد مازنی افزود: باید زمینه توسعه و ترویج فرهنگ رضوی را از طریق حدیث سلسله الذهب فراهم آوریم.
وی ابراز کرد: ظرفیت های کشور ما بسیار زیاد است و ما باید به وسیله سرمایه های انسانی از این ظرفیت ها استفاده کنیم.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ما افتخار می کنیم به ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران رسیده ایم. آمریکا دشمن ما بوده است و خواهد بود و مانند گذشته فشارهای زیادی از راه های مختلف به کشور ما متحمل می کند.
وی اظهار کرد: ما مشروعیت مان را از مردم داریم و باید به مردم خدمت کنیم ، ما نیاز داریم ارتباط چهره به چهره با مردم داشته باشیم.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان