ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۷/۰۴/۰۸

با حضور صالحی فرماندار شهرستان

بزرگداشت هفته قوه قضاییه در شهرستان فیروزه برگزار شد

همزمان با ۷ تیرماه و شهادت آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ نفر از یاران باوفای امام و انقلاب (هفته قوه قضاییه) مراسم یادبودی در مسجد جامع فیروزه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه, این مراسم با حضور محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان، مسئولان و حضور پرشور مردم برگزار شد و در این مراسم حیدری رئیس دادگستری و جوادی کیا دادستان عمومی و انقلاب به ارائه عملکرد دادگستری فیروزه پرداختند


همزمان با 7 تیرماه و شهادت آیت الله دکتر بهشتی و 72 نفر از یاران باوفای امام و انقلاب (هفته قوه قضاییه) مراسم یادبودی در مسجد جامع فیروزه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه, این مراسم با حضور محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان، مسئولان و حضور پرشور مردم برگزار شد و در این مراسم حیدری رئیس دادگستری و جوادی کیا دادستان عمومی و انقلاب به ارائه عملکرد دادگستری فیروزه پرداختند.
جوادی کیا دادستان گفت: تمامی مسولان ما باید اصل ولایت فقیه را سرلوحه کار خود قرار دهند و به استکبار لبخند نزنند.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فیروزه افزود: ملت ایران از این به خود میبالد وقتی رهبری نظام جمهوری اسلامی دربرابر زیادی خواهی های دشمنان میفرمایند: اگر کوچکترین حرکتی از رژیم صهیونیستی سر بزند تلاویو و حیفا را با خاک یکسان خواهیم کرد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان