ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۷/۰۵/۰۹

با حضور صالحی فرماندار شهرستان فیروزه

دومین جلسه شورای ورزش شهرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ محمد حسین صالحی فرماندار شهرستان فیروزه در دومین جلسه شورای ورزش اظهار داشت: عملکرد دولت در حوزه ورزش از لحاظ اعتبار و زیر ساختی قابل مقایسه با گذشته نیست و نگاه ویژه ای به این حوزه وجود دارد، به این دلیل که هرچه نشاط و شادابی در بین مردم و جوانان کشور بیشتر باشد شاهد کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش سلامت جامعه را در پی خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ محمد حسین صالحی  فرماندار شهرستان فیروزه در دومین جلسه شورای ورزش اظهار داشت: عملکرد دولت در حوزه ورزش از لحاظ اعتبار و زیر ساختی قابل مقایسه با گذشته نیست و نگاه ویژه ای به این حوزه وجود دارد، به این دلیل که هرچه نشاط و شادابی در بین مردم و جوانان کشور بیشتر باشد شاهد کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش سلامت جامعه را در پی  خواهد داشت.
وی افزود: اولین سالن ورزشی دارای تماشاچی در شهرستان فیروزه با اعتباری بالغ بر  2/2 میلیارد تومان که برای تکمیل این پروژه امسال تخصیص یافت و امیدواریم اگر تخصیص کامل باشد شاهد تکمیل این پروژه در سال جاری باشیم و همچنین در شهرستان فیروزه زمین چمن نداریم که محل اعتبارات ملی برای زمین چمن اعتبار اختصاص یافت.
در ادامه صالحی نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: در حوزه ورزش برای شهرستان فیروزه اتفاقات خوبی افتاد، به عنوان مثال در حوزه کشتی از نونهالان شروع شد که این بهترین زمان برای قهرمان پروری است که شاهد درخشش دوتن از عزیزان فیروزه در حوزه کشتی بودیم که از بیست و هشت شهرستان استان دو عضو برای تیم ملی انتخاب شد که از شهرستان فیروزه بود که امیدواریم بزودی شاهد درخشش این عزیزان در سطح جهان باشیم، با توجه به اینکه شهرستان از لحاظ امکانات محروم است ولی از لحاظ منابع انسانی دارای استعداد های خوبی است.
فرماندار شهرستان افزود: بایستی در سه سطح قهرمانی، همگانی و حرفه ای کار شود و یکی از اولویت هایی که برای دهیاری ها برنامه ریزی شده است پروژه های ورزشی است که هر روستا باید یک زمین یا یک خانه ورزش در روستا داشته باشد و نگاهی عادلانه به همه مناطق در حوزه های ورزشی داشته ایم.
شایان ذکر است این جلسه با حضور صالحی فرماندار شهرستان، طاها امام جمعه، مسئولین مربوطه و سرپرستان هیئت های ورزشی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان