ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۷/۰۶/۱۲

سرپرست فرمانداری فیروزه

برپایی هفته فرهنگی فیروزه در نمایشگاه بین المللی مشهد

سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه از برگزاری هفته فرهنگی این شهرستان در نمایشگاه بین المللی مشهد خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ ابوالفضل حکیم پور سرپرست فرمانداری اظهار داشت: این نمایشگاه از ۱۱ الی ۱۵ شهریور ۹۷ در سالن مفاخر نمایشگاه بین المللی مشهد دایر می شود و در کنار این نمایشگاه برنامه های فرهنگی هنری نیز اجرا می شود

سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه از برگزاری هفته فرهنگی این شهرستان در نمایشگاه بین المللی مشهد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ ابوالفضل حکیم پور سرپرست فرمانداری اظهار داشت: این نمایشگاه از ۱۱ الی ۱۵ شهریور ۹۷ در سالن مفاخر نمایشگاه بین المللی مشهد دایر می شود و در کنار این نمایشگاه برنامه های فرهنگی هنری نیز اجرا می شود.
وی افزود: هفته فرهنگی شهرستان فیروزه با هدف معرفی جاذبه های فرهنگی، هنری و گردشگری، مفاخر و شخصیت های فرهنگی، بازی های بومی و محلی و صنایع دستی این شهرستان برگزار می شود.
در ادامه حکیم پور گفت: شب فرهنگی فیروزه شامل برنامه های متنوع فرهنگی و هنری سه شنبه ۱۳ شهریور ۹۷ از ساعت ۵ تا ۷ عصر در سالن مفاخر نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است همزمان با نمایشگاه هفته فرهنگی شهرستانها،نمایشگاه گردشگری استان نیز برگزار می گردد که شهرستان فیروزه نیز در آن نمایشگاه غرفه معرفی پتانسیل های گردشگری را برپا نموده است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان