ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۷/۰۶/۱۱

سرپرست فرمانداری فیروزه

اعتبارات شهرستان برای بازسازی کاروانسرای شوریاب کافی نیست

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ ابوالفضل حکیم پور ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث و فرهنگی کشور اظهار کرد: شهرستان فیروزه ۷۹ روستا دارد و سهم اشتغال ما در کشاورزی ۷۵ درصد ، صنعتی ۱۵ درصد است و مابقی شغل های بخش خدمات است

سرپرست فرمانداری فیروزه گفت: اعتبارات شهرستان برای بازسازی و احیای کاروانسرای شوریاب کافی نیست و نیازمند اعتبار ملی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ ابوالفضل حکیم پور ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث و فرهنگی کشور اظهار کرد: شهرستان فیروزه ۷۹ روستا دارد و سهم اشتغال ما در کشاورزی 75 درصد ، صنعتی 15 درصد است و مابقی شغل های بخش خدمات است.

وی افزود: از ابتدای دولت تدبیر و امید جهش و توسعه چشمگیری در شهرستان صورت گرفته است و تا پایان سال 97 ، 100 درصد روستاهای شهرستان از نعمت گاز برخوردار می شوند.

سرپرست فرمانداری فیروزه ابراز کرد: بجز یک راه روستا که نیازمند اعتبارات ملی است ، تمام راه های روستایی شهرستان آسفالت است.

وی بیان کرد: 19 میلیارد تومان از اعتبارات سفر ریاست جمهوری به خراسان رضوی به شهرستان فیروزه تخصیص پیدا کرد که 11 میلیارد تومان از آن در زمینه کشاورزی  صرف خواهد شد.

حکیم پور اظهار کرد: اولین زمین چمن شهر فیروزه بعد از سالیان سال در شهرستان کلنگ خورده است و در حال ساخت است که رضایتمندی ورزسکاران را به دنبال خواهد داشت.

وی در ادامه افزود :در سه سال گذشته 200 میلیارد تومان در شهرستان فیروزه اعتبار ملی واستانی هزینه شده است که این نشان دهنده آن است که دولت به مناطق محروم توجه دارد.

سرپرست فرمانداری فیروزه گفت: بیشتر نگاه ما این است که از پتانسیل سنگ فیروزه و معدن فیروزه به خوبی در حوزه گردشگری استفاده کنیم و همچنین با برنامه ریزی که انجام شده ارزش افزوده سنگ فیروزه  ابتدا در این شهرستان هزینه شود.

وی افزود: اعتبارات شهرستان برای بازسازی و احیای کاروانسرای شوریاب کافی نیست و نیازمند اعتبار ملی است و متاسفانه امروز در حال تخریب است که باید هر چه زودتر توجه ویژه ای به این بنای تاریخی شود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان