ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۷/۰۶/۲۶

با حضور حکیم پور سرپرست فرمانداری شهرستان

شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان فیروزه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ ابوالفضل حکیم پور سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه ضمن تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین(ع) اظهار داشت: آمار کشفیات مواد مخدر در حوزه نیروی انتظامی خوب بوده و بایستی در این حوزه از عزیزانی که تلاش میکنند تقدیر شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ ابوالفضل حکیم پور سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه ضمن تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین(ع) اظهار داشت: آمار کشفیات مواد مخدر در حوزه نیروی انتظامی خوب بوده و بایستی در این حوزه از عزیزانی که  تلاش میکنند تقدیر شود.
 در ادامه حکیم پور گفت:بر اساس امار موجود؛ ۹۸ درصد افرادی که از کمپ ترک اعتیاد خارج می شوند، دوباره به اعتیاد به مواد مخدر بازمیگردند.
وی افزود: جهت پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر به یک کار اساسی و منبعث از پژوهش های علمی نیاز داریم
در ادامه حکیم پور بیان داشت: اگر به تاریخ کشورمان نگاه کنیم، دیده میشود که استکبار بدنبال ترویج اعتیاد  در بین جوانان کشورمان بوده است ودر صدد این امر بوده  که انرژی و توانایی جوانان را بجای اینکه به سمت توسعه و رشد کشور برود ،خنثی نماید.
وی افزود: علاوه بر مبارزه ،در این شهرستان بایستی بیشترین انرژی را به سمت حوزه فرهنگی برد و دستگاه های ذی ربط ضمن تدوین برنامه های مناسب اموزشی و با هماهنگی یکدیگر مهارت های فردی  را بالا ببرندتا بتوانیم یک حالت بازدارندگی برای رفتن به سوی اعتیاد ایجاد نماییم.
حکیم پور یاداور شد:تقویت باورهای دینی،ایجاد مراکز تفریحی،تلاشهای دستگاههای اموزشی وفرهنگی و عدم موازی کاری دراین زمینه،می تواند موثر واقع شود.

شایان ذکر است این جلسه با حضور سرپرست فرمانداری و مسئولین عضو در شورا در محل سالن جلسات فرماندهی انتظامی شهرستان فیروزه برگزار شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان