ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۷/۱۱/۱۶

با حضور دکتر حکیم پور سرپرست فرمانداری

جلسه مجمع عمومی شرکت تعاونی روستایی زنان اسوه فیروزه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ ابوالفضل حکیم پور ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیان داشت: تعاونی زنان شهرستان،می تواند گامی مهم وموثر در راستای ایجاد کسب وکارهای جدید ،رونق اقتصادی و کمک به معیشت در روستاها داشته باشد. حکیم پور افزود: در ابتدا شرکت تعاونی را شکل بدهید و در ادامه با یک همگرایی بتوانید گستره کار را در شهرستان زیاد کنید و کار اساسی در این حوزه اتفاق بیفتد و امیدواریم خبر ها خوبی در حوزه اقتصادی بانوان داشته باشیم


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان فیروزه؛ ابوالفضل حکیم پور ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیان داشت: تعاونی زنان شهرستان،می تواند گامی مهم وموثر در راستای ایجاد کسب وکارهای جدید ،رونق اقتصادی و کمک به معیشت در روستاها داشته باشد.
حکیم پور افزود: در ابتدا شرکت تعاونی را شکل بدهید و در ادامه با یک همگرایی بتوانید گستره کار را در شهرستان زیاد کنید و کار اساسی در این  حوزه اتفاق بیفتد و امیدواریم خبر ها خوبی در حوزه اقتصادی بانوان داشته باشیم .
شایان ذکر است تعاونی زنان شهرستان طی چند سال گذشته فعالیتی نداشته واینک با حمایت فرمانداری،دور جدیدی از فعالیت ها را آغاز نموده است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۲۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان