ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۸/۰۸/۰۸

معاون وزیر مهمان فیروزه ای ها

جشن خداحافظی مدارس فیروزه با بخاری های نفتی برگزار شد

همزمان با آغاز ماه ربیع الاول،جشنی به مناسبت خداحافظی با بخاری های نفتی با حضور معاون وزیر اموزش وپرورش ،نمایندگان مجلس،فرماندار و مسولین محلی واستانی برگزار شد. در این برنامه دکتر حکیم پور فرماندار فیروزه اعلام داشت:در این شهرستان۱۱۶ اموزشگاه وجود دارد که همگی به سیستم بخاری های هوشمند ویا سیستم مرکزی گرمایش مجهز شده اند. وی یاداور شد:از توقعات جدی دانش اموزان این شهرستان احداث استخر است و چنانچه اموزش وپرورش هرمقدار اعتبار دراین زمینع تخصیص دهد،دوبرابر ان از طریق اعتبارات شهرستان تامین میکنیم. مهندس رخشانی مهر معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی مدارس کشور نیز همچنین در این مراسم از زحمات اموزش وپرورش استان وشهرستان تشکر وقدردانی نمود و اعلام داشت :با کمک مجلس و برنامه ریزی وزارت اموزش و پرورش،نهضت حذف بخاری های نفتی آغاز شده است. در این همایش نمایندگان مجلس و رییس سازمان نوسازی وتجهیز مدارس خراسان نیز هریک در خصوص برنامه های کلان حذف بخاری های نفتی مطالبی بیان نمودند.

جشن خداحافظی مدارس فیروزه با بخاری های نفتی برگزار شد

همزمان با آغاز ماه ربیع الاول،جشنی به مناسبت خداحافظی با بخاری های نفتی با حضور معاون وزیر اموزش وپرورش ،نمایندگان مجلس،فرماندار و مسولین محلی واستانی برگزار شد.
در این برنامه دکتر حکیم پور فرماندار فیروزه اعلام داشت:در این شهرستان۱۱۶ اموزشگاه وجود دارد که همگی به سیستم بخاری های هوشمند ویا سیستم مرکزی گرمایش مجهز شده اند.
وی یاداور شد:از توقعات جدی دانش اموزان این شهرستان احداث استخر است و چنانچه اموزش وپرورش هرمقدار اعتبار دراین زمینع تخصیص دهد،دوبرابر ان از طریق اعتبارات شهرستان تامین میکنیم.
مهندس رخشانی مهر معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی مدارس کشور نیز همچنین در این مراسم از زحمات اموزش وپرورش استان وشهرستان تشکر وقدردانی نمود و اعلام داشت :با کمک مجلس و برنامه ریزی وزارت اموزش و پرورش،نهضت حذف بخاری های نفتی آغاز شده است.
در این همایش نمایندگان مجلس و رییس سازمان نوسازی وتجهیز مدارس خراسان نیز هریک در خصوص برنامه های کلان حذف بخاری های نفتی مطالبی بیان نمودند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان