ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۸/۱۱/۱۶

با همت فرماندار شهرستان

طرح جامع پیشگیری از کودک همسری در شهرستان فیروزه آغاز شد

دکتر حکیم پور فرماندار شهرستان فیروزه گفت:همزمان با دهه ی مبارک فجر طرح جامع پیشگیری از کودک همسری در روستای گرماب این شهرستان که دارای بیشترین آمار کودک همسری و طلاق های ناشی از این معضل اجتماعی است، آغاز گردید که با استقبال بسیارخوب همراه بود.

 برای اولین بار در خراسان رضوی 

💢آغاز طرح جامع پیشگیری از کودک همسری در شهرستان فیروزه 

🔸دکتر حکیم پور فرماندار شهرستان فیروزه گفت:همزمان با دهه ی مبارک فجر طرح جامع پیشگیری از کودک همسری در روستای گرماب این شهرستان که دارای بیشترین آمار کودک همسری و طلاق های ناشی از این معضل اجتماعی است،  آغاز گردید که با استقبال بسیارخوب همراه بود. 

🔸وی افزود:این طرح جدید که باهمکاری مجمع مشورتی زنان تدوین شد، برای اولین بار به عنوان پایلوت در روستای گرماب شهرستان فیروزه در خراسان رضوی آغاز گردیده که شامل ۹ فرآیند اجرایی با هدف توانمندسازی خانواده در زمینه های مهارت های فردی، اجتماعی، شغلی و اقتصادی است که با محوریت فرمانداری و همکاری دستگاههای دولتی ذی ربط و سازمان های مردم نهاد وارد مرحله اجرایی گردیده است.

🔸وی یاداور شد: لازم به ذکر است با توجه به اهمیت و جامعیت این طرح و تایید هیات اندیش ورز دفتر اجتماعی استانداری خراسان رضوی،  طرح مذکور جهت تامین اعتبارات لازم به وزارت کشور ارسال گردیده است .


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان