ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۸/۱۲/۲۴

در راستای مقابله با کرونا

کارخانه قند به کمک بخش بهداشت و درمان فیروزه آمد.

به گزارش روابط عمومی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان فیروزه ،بدنبال پیگیری ها و رایزنی های فرماندار فیروزه با خیرین و صاحبان صنایع برای رفع کمبودهای حوزه بهداشت ودرمان این شهرستان ،کارخانه قند این شهرستان یکصد میلیون ریال برای خرید وسایل بهداشتی به شبکه بهداشت و درمان فیروزه اهدا نمود. ♦️همچنین با توجه به پیگیری و مذاکرات دکتر حکیم پور فرماندار فیروزه با مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان و خیرین حوزه سلامت ،قول مساعد کمک تجهیزاتی برای این شهرستان اخذ گردید. ♦️از کلیه خیرین و صاحبان صنایع در خواست می شود که در این کار خیر و پسندیده مساعدت لازم داشته باشند.جهت هماهنگی و نوع کمک با روابط عمومی و ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان فیروزه مستقر در فرمانداری، در ارتباط باشید.

 در راستای مقابله با کرونا، کارخانه قند به کمک بخش بهداشت و درمان فیروزه آمد.

♦️به گزارش روابط عمومی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان فیروزه ،بدنبال پیگیری ها و رایزنی های فرماندار فیروزه با خیرین و صاحبان صنایع برای رفع کمبودهای حوزه بهداشت ودرمان  این شهرستان ،کارخانه قند این شهرستان یکصد میلیون ریال برای خرید وسایل بهداشتی به شبکه بهداشت و درمان فیروزه اهدا نمود.

♦️همچنین با توجه به پیگیری و مذاکرات دکتر حکیم پور فرماندار فیروزه با مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان و خیرین حوزه سلامت ،قول مساعد کمک تجهیزاتی برای این شهرستان اخذ گردید.

♦️از کلیه خیرین و صاحبان صنایع در خواست می شود که در این کار خیر و پسندیده مساعدت لازم داشته باشند.جهت هماهنگی و نوع کمک با روابط عمومی و ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان فیروزه مستقر در فرمانداری، در ارتباط باشید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۱۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۹۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۱ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۹۹۳۹۴ نفر
تعداد کاربران مهمان ۶۱ نفر
آماربازدیدکنندگان