ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۸/۱۲/۲۴

با نزدیک شدن به ایام عید نوروز

پیام مهم فرماندار شهرستان فیروزه به مردم فهیم و محترم شهرستان

پیام مهم فرماندار شهرستان فیروزه شهروندان محترم و فهیم شهرستان فیروزه سلام علیکم 🔸همانطور که مطلعید، مدتی است که همه کشور درگیر پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا هستند. براساس اعلام وزارت بهداشت،بهترین روش مقابله با این بیماری،ماندن در خانه، رعایت بهداشت فردی و قطع زنجیره انتقال است. 🔸لذا از همه مردم فهیم شهرستان فیروزه درخواست میکنم جهت سلامتی خود و عزیزانشان به موارد ذیل توجه کافی داشته باشند تا از بروز مشکلات غیر قابل تصور و خطرناک ناشی از این بیماری جلوگیری گردد. ۱-به فرزندان و نزدیکان خود که در شهرهای دیگر ساکن هستند،اعلام کنید تا دراین ایام به فیروزه تشریف نیاورند. ۲-دید بازدیدهای نوروزی را به زمانی مناسب و بعد از شکست کرونا موکول نمایید. ۳- در خانه که امن ترین محیط است بمانید و ضمن رعایت مسائل بهداشتی ،از رفت وآمدها و خرید های غیر ضروری خودداری نمایید و این بیماری خطرناک را جدی بگیرید. 🔸ضمن تبریک پیشاپیش عید نوروز ، امید است با رعایت موارد فوق ،سالی سرشار از سلامتی و موفقیت را آغاز نماییم.

پیام مهم فرماندار شهرستان فیروزه

شهروندان محترم و فهیم شهرستان فیروزه
سلام علیکم
🔸همانطور که مطلعید،  مدتی است که همه کشور درگیر  پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا هستند. براساس اعلام وزارت بهداشت،بهترین روش مقابله با این بیماری،ماندن در خانه، رعایت بهداشت فردی و قطع زنجیره انتقال است.

🔸لذا از همه مردم فهیم شهرستان فیروزه  درخواست میکنم جهت سلامتی خود و عزیزانشان به موارد ذیل توجه کافی داشته باشند تا از بروز مشکلات غیر قابل تصور و خطرناک ناشی از این بیماری جلوگیری گردد.

۱-به فرزندان و نزدیکان خود که در شهرهای دیگر ساکن هستند،اعلام کنید تا دراین ایام به فیروزه تشریف نیاورند.

۲-دید بازدیدهای نوروزی را به زمانی مناسب و بعد از شکست کرونا موکول نمایید.

۳- در خانه که امن ترین محیط است بمانید و ضمن رعایت مسائل بهداشتی ،از رفت وآمدها  و خرید های  غیر ضروری خودداری نمایید و این بیماری خطرناک را جدی بگیرید.

🔸ضمن تبریک پیشاپیش عید نوروز ، امید است با رعایت موارد فوق ،سالی سرشار از سلامتی و موفقیت را آغاز نماییم.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان