ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۸/۱۲/۲۸

با پیگیری فرماندار محترم و پیرو سیاست های ابلاغی استان

کلیه ورودی های منتهی به شهرستان فیروزه بیماریابی می شود.

کلیه ورودی های منتهی به شهرستان فیروزه بیماریابی می شود. ♦️دکتر حکیم پور فرماندار فیروزه در دومین جلسه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا اعلام داشت:مردم عزیز فیروزه نگران ورود افراد مبتلا به حوزه شهرستان فیروزه نباشند،براساس سیاستهای ابلاغی استان،کلیه مسیرهای ورودی به استان و منتهی به شهرستان از سمت قوچان،خوشاب و تهران ،اکیپ مخصوص مستقر شده و بیماریابی انجام می شود. ♦️وی اظهار داشت: چنانچه افراد ساکن در شهر و روستا با افراد مسافر ویا مشکوک به ویروس مواجه شدند،مراتب را صرفا به شبکه بهداشت فیروزه اعلام نمایند و حق مداخله و جلوگیری از تردد را ندارند.

کلیه ورودی های منتهی به شهرستان فیروزه بیماریابی می شود.

♦️دکتر حکیم پور فرماندار فیروزه در دومین جلسه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا اعلام داشت:مردم عزیز فیروزه نگران ورود افراد مبتلا به حوزه شهرستان فیروزه نباشند،براساس سیاستهای ابلاغی استان،کلیه مسیرهای ورودی به استان و منتهی به شهرستان از سمت قوچان،خوشاب و تهران ،اکیپ مخصوص مستقر شده و بیماریابی انجام می شود.

♦️وی اظهار داشت: چنانچه افراد ساکن در شهر و روستا با افراد مسافر ویا مشکوک به ویروس مواجه شدند،مراتب را صرفا به شبکه بهداشت فیروزه اعلام نمایند و حق مداخله و جلوگیری از تردد  را ندارند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان