ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۹/۰۱/۰۱

با فرارسیدن سال نو

پیام نوروزی فرماندار شهرستان فیروزه

💢پیام نوروزی فرماندار شهرستان فیروزه 🌼مردم شریف و فهیم شهرستان فیروزه درود بی کران ..... 🔸ساعاتی دیگر، نوروز از راه می رسد و ایران، همچنان درگیر بیماری فراگیر و مرگبار کروناست.نگرانی جدی این است که بخشی از مردم در روزهای عید قرنطینه خانگی را رعایت نکنند و به دید و بازدید بروند و ناگهان با انفجار گسترده شیوع کرونا مواجه شویم ، آنگاه دیگر امکانات پزشکی کشور جوابگو نیست و فاجعه ای انسانی رخ خواهد داد. 🔸عزیزان بیایید،این عید را از طریق تلفن و اینترنت با همدیگر در تماس باشیم و به دیدار کسانی که دوست شان داریم ،نرویم تا آنها را در معرض ویروس کرونا وبیماری قرارندهیم. 🔸 بدانیم که در این عید بر خلاف همه سال های گذشته،'دوست داشتن در ندیدن است'و عید دیدنی اشتباه و فاجعه ای بزرگ است. 🔸'عید ما امسال بعد از شکست کرونا است' ،قرار بگذاریم که عید امسال را موکول کنیم به زمانی که ویروس کرونا در کشورمان از بین رفته باشد. آنگاه به دید و بازدید برویم و سنت زیبا و ایرانی عید نوروز را با اندکی تاخیر به جا بیاوریم. 🔸عیدامسال، دور هم بودن را درخانه تجربه میکنیم و'حول حالنا الی احسن الحال'را به نیت ریشه کنی بیماری کرونا و بهبود حال همه مبتلایان زمزمه کنیم و قدردانی کنیم از تلاش و ایثار همه پزشکان و پرستارانی که لحظات سال نو را به دور از خانواده درسنگر خدمت رسانی به هموطنان تحویل می نمایند. 💐با تبریک پیشاپیش سال نو و آرزوی سالی سرشار از سلامتی و موفقیت برای همه ی هموطنان وبه ویژه مردم شریف وبزرگوار شهرستان فیروزه.💐 ابوالفضل حکیم پور فرماندار شهرستان فیروزه

💢پیام نوروزی فرماندار شهرستان فیروزه 

مردم شریف و فهیم شهرستان فیروزه
درود بی کران .....

🔸ساعاتی دیگر، نوروز از راه می رسد و ایران، همچنان درگیر بیماری فراگیر و مرگبار کروناست.نگرانی جدی این است که بخشی از مردم در روزهای عید قرنطینه خانگی را رعایت نکنند و به دید و بازدید بروند و ناگهان با انفجار گسترده شیوع کرونا مواجه شویم ، آنگاه دیگر امکانات پزشکی کشور جوابگو نیست و فاجعه ای انسانی رخ خواهد داد.

🔸عزیزان بیایید،این عید را از طریق تلفن و اینترنت با همدیگر در تماس باشیم و به دیدار کسانی که دوست شان داریم ،نرویم تا آنها را در معرض ویروس کرونا وبیماری قرارندهیم.

🔸 بدانیم که در این عید بر خلاف همه سال های  گذشته،"دوست داشتن در ندیدن است"و عید دیدنی اشتباه و فاجعه ای بزرگ است.

🔸"عید ما امسال بعد از شکست کرونا است" ،قرار بگذاریم که عید امسال را موکول کنیم به زمانی که ویروس کرونا در کشورمان از بین رفته باشد.
 آنگاه به دید و بازدید برویم و سنت زیبا و ایرانی عید نوروز را با اندکی تاخیر به جا بیاوریم.

🔸عیدامسال، دور هم بودن را درخانه تجربه میکنیم و"حول حالنا الی احسن الحال"را به نیت ریشه کنی بیماری کرونا و بهبود حال همه مبتلایان زمزمه کنیم و قدردانی کنیم از تلاش و ایثار همه پزشکان و پرستارانی که لحظات سال نو را به دور از خانواده درسنگر خدمت رسانی به هموطنان تحویل می نمایند.

💐با تبریک پیشاپیش سال نو و آرزوی سالی سرشار از سلامتی و موفقیت برای همه ی هموطنان وبه ویژه مردم شریف وبزرگوار شهرستان فیروزه.💐

    ابوالفضل حکیم پور 
فرماندار شهرستان فیروزه
 


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان