ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۹/۰۱/۱۰

طی روز جاری و با اجرایی شدن طرح فاصله گذاری اجتماعی

بیش از ۱۵۰ خودرو غیر بومی از ورودی های فیروزه بازگردانده شدند.

بیش از ۱۵۰ خودرو غیر بومی از ورودی های فیروزه بازگردانده شدند. ♦️فرماندار و رییس ستاد مقابله با کرونا شهرستان فیروزه گفت:طی روز جاری بیش از ۱۵۰ خودرو غیر بومی از ورودی های این شهرستان بازگرداننده شدند. ♦️دکتر حکیم پور در حاشیه بازدید از ایستگاههای کنترل وسلامت فیروزه اظهار داشت:با توجه به همکاری مسافرین و برگشت از مسیر، هیچ خودرویی اعمال قانون نشد . ♦️وی افزود:دستگاههای همکار در ایستگاههای مراقبت وکنترل با تمام امکانات بصورت ویژه مستقر و محورهای مواصلاتی این شهرستان را کنترل می کنند. ♦️وی افزود:از روز گذشته با اصناف متخلف برخورد قانونی وجدی شروع شده است. ♦️وی گفت:تنها راه مقابله و شکست کرونا ،ماندن در خانه و پرهیز از تردد های غیر ضرور است. ♦️وی از مردم شهرستان فیروزه بدلیل همکاری و کنترل شیوع این بیماری تشکر کرد و افزود:انشاله با استمرار این همکاری،جزو اولین مناطقی باشیم که جشن شکست کرونا را برگزار کنیم.

بیش از ۱۵۰ خودرو غیر بومی از ورودی های فیروزه بازگردانده شدند.

♦️فرماندار و رییس ستاد مقابله با کرونا شهرستان فیروزه گفت:طی روز جاری بیش از ۱۵۰ خودرو غیر بومی از ورودی های این شهرستان بازگرداننده شدند.

♦️دکتر حکیم پور در حاشیه بازدید از ایستگاههای کنترل وسلامت فیروزه اظهار داشت:با توجه به همکاری مسافرین و برگشت از مسیر، هیچ خودرویی اعمال قانون نشد .

♦️وی افزود:دستگاههای همکار در ایستگاههای مراقبت وکنترل با تمام امکانات بصورت ویژه مستقر و محورهای مواصلاتی این شهرستان را کنترل می کنند.

♦️وی افزود:از روز گذشته با اصناف متخلف برخورد قانونی وجدی شروع شده است.

♦️وی گفت:تنها راه مقابله و شکست کرونا ،ماندن در خانه و پرهیز از تردد های غیر ضرور است.

♦️وی از مردم شهرستان فیروزه بدلیل همکاری و کنترل شیوع این بیماری تشکر کرد و افزود:انشاله با استمرار این همکاری،جزو اولین مناطقی باشیم که جشن شکست کرونا را برگزار کنیم.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان