ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۹/۰۱/۱۶

اطلاعیه مهم و فوری.....

ممنوعیت حضور در آرامستانها و مزارهای شهرستان

همشهریان عزیز فیروزه ای، با سلام و احترام ♦️ با تبریک میلاد یگانه منجی عالم بشریت امام عصر(عج)، در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در راستای پیشگیری از ویروس کرونا، به اطلاع می رساند به منظور حفظ سلامتی و پیشگیری از هرگونه شیوع ویروس کرونا، هیچ گونه برنامه ای برای مراسم سنتی شب های برات در آرامستان های شهرها و روستاهای شهرستان برگزار نخواهد شد. ♦️ لذا درخواست می شود از حضور در آرامستان‌ها خودداری نموده و ‌ سنت حسنه زیارت اهل قبور را با قرائت فاتحه از منزل برای تمام درگذشتگان انجام دهند . ♦️ ضمن عرض تسلیت به خانواده های محترم و علو درجات برای همه اموات و آرزوی سلامتی برای همشهریان عزیز از همکاری شما کمال امتنان و سپاسگزاری را داریم. 🔰 ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان فیروزه

همشهریان عزیز فیروزه ای، با سلام و احترام

♦️ با  تبریک میلاد یگانه منجی عالم بشریت امام عصر(عج)، در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در راستای پیشگیری از ویروس کرونا، به اطلاع می رساند به منظور حفظ سلامتی و پیشگیری از هرگونه شیوع  ویروس کرونا، هیچ گونه برنامه ای برای مراسم سنتی شب های برات در  آرامستان های شهرها و روستاهای شهرستان برگزار نخواهد شد.

♦️ لذا درخواست می شود از حضور در آرامستان‌ها خودداری نموده و ‌ سنت حسنه زیارت اهل قبور را با قرائت فاتحه از منزل برای تمام درگذشتگان انجام دهند .

♦️ ضمن عرض تسلیت به خانواده های محترم  و علو درجات برای همه اموات و آرزوی سلامتی برای همشهریان عزیز از همکاری شما کمال امتنان و سپاسگزاری را داریم. 

🔰 ستاد پیشگیری و  مبارزه با کرونا شهرستان فیروزه


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان