ابوالفضل حکیم پور
سرپرست فرمانداری شهرستان فیروزه

    .
۱۳۹۶/۰۹/۱۴

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی خبر داد ؛

استقرار استودیوی رادیو زیارت در حرم مطهر ثامن الحجج(علیه السلام)

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از استقرار استودیوی رادیو زیارت در حرم مطهر ثامن الحجج(علیه السلام) خبر داد.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از استقرار استودیوی رادیو زیارت در حرم مطهر ثامن الحجج(علیه السلام) خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی؛ محمد حسن واحدی با اعلام این خبر، در نشستی با معاون اماکن متبرکه و معاون فرهنگی آستان قدس رضوی اظهار داشت: با توجه به دوره آزمایشی رادیو زیارت، می بایست تمام تلاش خود را جهت استقرار دائمی رادیو زیارت در مشهد مقدس بکار گیریم.
وی گفت: یکی از اهداف راه اندازی رادیو زیارت برقراری رابطه قلبی بین مردم و امام رئوف (علیه السلام) است تا با انعکاس برنامه های زنده از حرم مطهر رضوی، امکان زیارت معنوی را برای آنان فراهم کنیم.
معاون استاندار رادیو زیارت را رسانه ای نوپا خواند و خاطر نشان کرد: هر چقدر محتوای این رسانه قوی تر باشد برد موفقیت آن در خدمت رسانی به زائران و مجاوران بالاتر خواهد بود.
واحدی با اشاره به منابع غنی و متنوع مطالعاتی و کتابخانه ای آستان قدس، از معاون فرهنگی آن خواستار کمک به تامین و تجهیز کتابخانه رادیو زیارت شد.
معاون استاندار از همکاری و هم افزایی تولیت آستان قدس و قائم مقام و معاونان ایشان در جهت استقرار امکانات استودیوی رادیو زیارت در حرم مطهر امام رضا(علیه السلام) تقدیر و تشکر کرد.
در این جلسه بر شناسایی اولویت های حوزه زیارت، لزوم پیوست اجتماعی در محتوای رادیو، تلاش در جهت آسیب زدایی اجتماعی و راه اندازی کارگروه مشترک بین رادیو زیارت و معاونت فرهنگی آستان قدس رضوی تاکید شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۶۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان