ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۸/۰۵/۱۸

با حضور معاون اول رئیس جمهور و استاندار خراسان رضوی انجام گرفت؛

افتتاح ایستگاه پایانی خط ۲ و آغاز عملیات اجرایی خط ۴ قطارشهری مشهد

معاون اول رئیس جمهور در ادامه برنامه‌های سفر دو روزه خود به خراسان رضوی ضمن افتتاح ایستگاه پایانی خط ۲، دستور آغاز عملیات اجرایی خط ۴ قطارشهری مشهد را صادر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، در آیین بهره برداری از ایستگاه پایانی خط ۲ و آغاز عملیات اجرایی خط ۴ قطارشهری مشهد، علی‌رضا رزم‌حسینی استاندار خراسان رضوی، جمعی از معاونین وزیران، شهردار مشهد و مدیرانی استانی و شهری اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور را همراهی می‌کردند.
در این مراسم، مسیر ایستگاه شریعتی به سمت ایستگاه شهید کاوه به طول چهار کیلومتر در خط ۲ قطارشهری مشهد به بهره برداری رسید.
عملیات حفاری ۱۴.۵ کیلومتر خط دوم قطار شهری مشهد از منطقه رضا شهر به سوی منطقه طبرسی شمالی، پانزدهم بهمن ۹۴ به پایان رسید و اسفند سال ۹۵ مرحله نخست این خط به طول هشت کیلومتر بهره برداری شد.
اواخر اسفند ۹۶ نیز با بهره برداری از ۲ کیلومتر دیگر از مسیر این خط، ایستگاه های سعدی و شریعتی به صورت آزمایشی بهره برداری و در سفر اردیبهشت ماه سال ۹۷ رئیس جمهوری به مشهد، خط دو با خط یک در ایستگاه شریعتی متصل شد.
خط چهار قطار شهری مشهد نیز که امروز عملیات اجرایی آن آغاز شد با ۱۷.۵ کیلومتر طول از انتهای خواجه‌ربیع آغاز و تا شهرک شهید رجایی ادامه دارد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۲۶۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۵۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۰۹۵۱۳ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۰ نفر
آماربازدیدکنندگان