ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۸/۰۵/۱۹

نگاه ویژه به توسعه روستاها و کسب و کارهای خرد

با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی از خدمات شکوه میر شاهی تقدیر و محمد رضا شاه پسند به عنوان مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری منصوب شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان در این جلسه با تاکید بر توسعه روستاها و کسب و کارهای خرد، افزود: چارچوب مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی استان با همراهی تمامی ارکان آن و پیگیری مستمر فرمانداران شهرستان ها شکل گرفته و ضمن ایجاد تعامل حداکثری و سازنده، بستر امید آفرینی را فراهم کرده است.
وی گفت: حوزه اقتصادی بعنوان بازوی عملیاتی و اجرایی الگو مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی می بایست نقش آفرینی اساسی در تمامی شهرستان های استان ایفا کند لذا بایستی با یک طرح نو و بهره گیری حداکثری از توان مردم و در مسیر اقتصاد مردمی گام برداشت.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی افزود: باید در حوزه اقتصادی تلاش مجدانه کرد تا به اهداف مدنظر استان و حقوق مردم دست یافت.
رسولیان ادامه داد: این مهم ایجاب می کند تا از پتانسیل معین های اقتصاد مقاومتی که از بین تشکل ها و بخش های خصوصی توانمند برگزیده شده اند و طی هفته های آتی به ١٠٠ مورد خواهد رسید نهایت بهره برداری شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی تاکید کرد: پروژه های سرمایه گذاری استان در قالب الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی بیش از ٩٢ هزار میلیارد تومان است و پیش بینی شده تا به ١٥٠ هزار میلیارد تومان برسد بنابراین استان نگاه ویژه ای برای پیگیری و عملیاتی شدن تک تک این پروژه ها دارد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۲۷۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۲۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۰۹۴۷۶ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۴ نفر
آماربازدیدکنندگان