ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۸/۰۵/۲۰

به مناسبت روز خبرنگار؛

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی از تعدادی از رسانه های استان بازدید کرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار در دفتر تعدادی از رسانه های استان حضور یافت و از تلاش های اهالی رسانه تشکر کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار در دفتر تعدادی از رسانه های استان حضور یافت و از مقام خبرنگاران این رسانه ها تجلیل کرد.
علی رسولیان در اولین برنامه بازدید خود که در مجموعه روزنامه صبح امروز حضور پیدا کرد این روزنامه را جز روزنامه های خوب استان دانست و گفت: این رسانه بسیاری از موضوعات را صادقانه اطلاعرسانی کرده است.
وی ضمن بیان این که باید در رسانه ها به طرح اقتصاد مقاومتی به صورت بسیار شفاف پرداخته شود، وضعیت اقتصاد استان را رو به جلو  برشمرد  و گفت: علی رغم تحریم ها در استان به سمت بازسازی اقتصاد پیش می رویم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی در همین راستا افزود: شاهد هستیم در شرایط تحریم سرمایه گذاری های خوبی از جمله در حوزه فولاد در استان اتفاق می افتد البته در حوزه مس هم می توانیم فعال تر عمل کنیم.
رسولیان با اشاره به این که اولین هدف هر گردشگر وارده شده به مشهد زیارت است و خط قرمزهای این حوزه باید رعایت شود، افزود: ما از هر پروژه مجوزدار و هر سرمایه گذاری مشروع در استان حمایت خواهیم کرد.
وی گفت: از اشتغال حوزه زیارت و توریسم درمانی و بهداشت نباید در مشهد غافل شویم بنابراین این بخش ها باید فعال تر بشوند تا از ظرفیت زائرین حداکثر استفاده بشود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی اضافه کرد : مدل مثلث اقتصادی فرهنگی استاندار تعامل بین دستگاه ها و ایجاد امید را  به خوبی توانسته در استان ایجاد کند.
رسولیان در بازدید از خبرگزاری های ایسنا و ایکنا، نقش رسانه قرآنی ایکنا را در توسعه مثلث اقتصادی فرهنگی پررنگ دانست و گفت: درمورد هر چیزی تبلیغ کرده ایم به جز اشتغال و معیشت بهتر مردم، این در حالی است که در آموزه های دینی بر روی معیشت مردم و ایجاد اشتغال آن ها تاکید شده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی افزود: اگر امنیت و عبادت می خواهیم باید معیشت مردم تامین شود و این مقوله ای است که از مسیر آموزه های دینی باید ترویج داده شود.
رسولیان در خصوص خبرگزاری ایسنا نیز یادآور شد: ایسنا رسانه ای بوده که همیشه به استانداری کمک کرده و اطلاعات اقتصادی لازم را منتشر کرده است.
وی ایسنا را رسانه ای بی طرف و منصف دانست و بیان کرد: تشویق به کوشش و تلاش یک ضرورت است و در این زمینه علمای دین و رسانه ها نقش پر رنگ تری باید داشته باشند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی در ادامه بازدیدهای خود در دفتر خبرگزاری ایرنا حاضر شد و ضمن تبریک روز خبرنگار، این خبرگزاری را زبان گویای مردم برشمرد و گفت: انتظار داریم مطالبات مردم از زبان رسانه ها شنیده شود.
رسولیان در همین راستا اذعان کرد: جلسه ای لازم است که الگوی اقتصاد مقاومتی و این که قرار است معین ها دقیقا چه کاری انجام بدهند برای رسانه ها تشریح شود.
وی در ادامه اذعان کرد: اگر طرحی می خواهیم اشتغال زا باشد باید اقتصادی در نظر گرفته شود چون تا طرحی اقتصادی نباشد اشتغال زا نخواهد بود.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۱۸۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۳۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۰۹۵۹۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۷ نفر
آماربازدیدکنندگان