ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۸/۰۸/۱۳

در راستای اجرایی نمودن سیاست های اقتصاد مقاومتی و توسعه روستایی

دیدار شبانه فرماندار فیروزه با اهالی روستای چاه قره

دیدار شبانه فرماندار فیروزه با اهالی روستای چاه قره بررسی مشکلات مردم روستا و ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی برای توسعه روستایی وبهره مندی حداکثری ازظرفیت های موجود،مهمترین هدف جلسات با مردم این روستا بود. دراین دیدار سرهنگ خوشخو فرمانده انتظامی،مهندس گرمابی بخشدار مرکزی،مهندس سهرابی مدیر منابع طبیعی،جاوید پور نماینده شورای بخش و اهالی خون گرم روستای چاه قره حضور داشتند. روستای چاه قره در بخش مرکزی شهرستان فیروزه واقع شده است وشغل اکثریت مردم دامپروری و کشاورزی است.طی سال گذشته وامسال روند مهاجرت معکوس در این روستا آغاز شده است و اجرای سیاستهای اقتصادی شهرستان در پایداری وامید بخشی به ساکنین بسیار موثر می باشد که با همکاری ومشارکت مردم و اجرای برنامه های دولت این امر محقق خواهد شد.

دیدار شبانه فرماندار فیروزه با اهالی روستای چاه قره

بررسی مشکلات مردم روستا و ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی برای توسعه روستایی وبهره مندی حداکثری ازظرفیت های موجود،مهمترین هدف جلسات با مردم این روستا بود.
دراین دیدار سرهنگ خوشخو فرمانده انتظامی،مهندس گرمابی بخشدار مرکزی،مهندس سهرابی مدیر منابع طبیعی،جاوید پور نماینده شورای بخش و اهالی خون گرم روستای چاه قره حضور داشتند.
روستای چاه قره در بخش مرکزی شهرستان فیروزه واقع شده است وشغل اکثریت مردم دامپروری و کشاورزی است.طی سال گذشته وامسال روند مهاجرت معکوس در این روستا آغاز شده است و اجرای سیاستهای اقتصادی شهرستان در پایداری وامید بخشی به ساکنین بسیار موثر می باشد که با همکاری ومشارکت مردم و اجرای برنامه های دولت این امر محقق خواهد شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۳۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۹۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۰۹۵۵۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۱ نفر
آماربازدیدکنندگان