ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۸/۰۸/۱۵

با هدف بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و با حضور مدیران ذی ربط

کارگروه اشتغال وسرمایه گذاری و کمیته رفع موانع تولید برگزار شد

کارگروه اشتغال وسرمایه گذاری و همچنین کمیته رفع موانع تولید شهرستان فیروزه با هدف بررسی مشکلات واحدهای تولیدی با حضور کلیه مدیران ذی ربط برگزار شد. در این جلسه همچنین مشکلات پرداخت وام از محل تبصره ۱۶ برای مددجویان کمیته امداد وبهزیستی با حضور مدیران بانک های ملی،سپه،ملت،مهر ایران،رفاه کارگران وکشاورزی مورد بررسی قرار گرفت . دکتر حکیم پور فرماندار فیروزه در این جلسه از مدیران بانک ها خواست تا در زمینه وثایق و ضمانت ها ،حداقل ها را طلب کنند وشرایط سهل تری برای اخذ وام مهیا نمایند. وی یاداور شد:اولویت اساسی ومهم شهرستان رونق تولید و ایجاد بسترهای شغلی مناسب است که همه مدیران بایستی در این زمینه اهتمام لازم را داشته باشند.

کارگروه اشتغال وسرمایه گذاری و همچنین کمیته رفع موانع تولید شهرستان فیروزه با هدف بررسی مشکلات واحدهای تولیدی با حضور کلیه مدیران ذی ربط برگزار شد.
در این جلسه همچنین مشکلات پرداخت وام از محل تبصره ۱۶ برای مددجویان کمیته امداد وبهزیستی با حضور مدیران بانک های ملی،سپه،ملت،مهر ایران،رفاه کارگران وکشاورزی مورد بررسی قرار گرفت .
دکتر حکیم پور فرماندار فیروزه در این جلسه از مدیران بانک ها خواست تا در زمینه وثایق و ضمانت ها ،حداقل ها را طلب کنند وشرایط سهل تری برای اخذ وام مهیا نمایند.
وی یاداور شد:اولویت اساسی ومهم شهرستان رونق تولید و ایجاد بسترهای شغلی مناسب است که همه مدیران بایستی در این زمینه اهتمام لازم را داشته باشند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۳۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۱۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۸ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۰۹۵۷۳ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۷ نفر
آماربازدیدکنندگان