ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۸/۰۸/۲۰

در جلسه هم اندیشی مجمع مشورتی زنان شهرستان

طرح ویژه پیشگیری از کودک همسری در شهرستان فیروزه تصویب شد

جلسه هم اندیشی مجمع مشورتی زنان شهرستان فیروزه با فرماندار در خصوص پیشنهاد و اجرای طرح پیشگیری از کودک همسری در روستای گرماب و همچنین ارائه و پیشنهادات مجمع در خصوص اجرای برنامه ای جامع با همکاری ادارات مختلف شهرستان در روستاهای پاک برگزار گردید. دکتر حکیم پور فرماندار شهرستان فیروزه در این جلسه عنوان داشت : کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقا وضعیت و جایگاه بانوان از اولویت های مهم حوزه اجتماعی در این شهرستان است که با همکاری سازمان های مردم نهاد و تقسیم کار بین ادارات ذی ربط و توجه به نقش موثر مجمع مشورتی زنان، این مهم محقق خواهد شد.

طرح ویژه پیشگیری از کودک همسری در شهرستان فیروزه تصویب شد
جلسه هم اندیشی مجمع مشورتی زنان شهرستان فیروزه با فرماندار در خصوص پیشنهاد و اجرای طرح پیشگیری از کودک همسری در روستای گرماب و همچنین ارائه و پیشنهادات مجمع در خصوص اجرای برنامه ای جامع با همکاری ادارات مختلف شهرستان در روستاهای پاک برگزار  گردید. 
دکتر حکیم پور فرماندار شهرستان فیروزه در این جلسه عنوان داشت :  کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقا وضعیت و جایگاه بانوان از اولویت های مهم حوزه اجتماعی در این شهرستان است که با همکاری سازمان های مردم نهاد و تقسیم کار بین ادارات ذی ربط و توجه به نقش موثر مجمع مشورتی زنان، این مهم محقق خواهد شد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۵۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۴۷
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۰۹۵۰۱ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۳ نفر
آماربازدیدکنندگان