ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۸/۰۹/۰۹

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی مطرح کرد؛

برخورد بدون تعارف با هرگونه ممانعت در اجرای طرح ثامن/آسیب‌های طرح باید علاج شود

رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: اگر ثابت شود که فرد یا نهادی در راستای اجرای این طرح ممانعت و بهانه‌گیری می‌کند، بدون تعارف با آن برخورد می‌کنیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، غلامعلی صادقی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان که با موضوع بررسی مشکلات پروژه های سرمایه گذاری بافت پیرامون حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار کرد: وضع بافت پیرامون حرم مطهر امام رضا(ع) نابسامان است؛ طولانی شدن روند اجرای طرح ثامن زائران و مجاوران را خسته کرده و این امر باعث به وجود آمدن آسیب‌هایی شده است.
وی با بیان اینکه باید به سمت حل مسائل پیش برویم و آسیب‌های طرح ثامن را علاج کنیم، تصریح کرد: سرمایه‌گذاران امروز به خوبی می‌توانند از شرایط مطلوب حاکم در خراسان رضوی استفاده کنند چراکه در گذشته شاهد چنین شرایطی نبودیم.
صادقی خاطرنشان کرد: از جانب ریاست قوه قضائیه نماینده تام الاختیار هستم تا در مورد فعالیت‌های اقتصادی، آنچه مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی است را پای کار بیاورم.
وی خطاب به سرمایه‌گذاران طرح ثامن تاکید کرد: این مسئله را به فال نیک بگیرید و آماده باشید تا مجددا این طرح توسعه‌ای را فعال کنیم، از طرفی دیگر، اگر ثابت شود که فرد یا نهادی در راستای اجرای این طرح ممانعت و بهانه‌گیری می‌کند، بدون تعارف با آن برخورد می‌کنیم.
محمدرضا کلایی شهردار مشهد هم در این جلسه با تاکید بر ضرورت رفع بروکراسی موجود در طرح ثامن افزود: اگر همه ارکان حاکمیت در خراسان رضوی تصمیم بگیرد و پای کار باشند، بدون شک این طرح تعیین تکلیف خواهد شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۸۸۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۱۰۵
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۳۷ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۰۹۴۵۹ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۴ نفر
آماربازدیدکنندگان