ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۸/۰۹/۱۱

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی اعلام کرد؛

ثبت نام ۶۱ داوطلب شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان طی روز دوم

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: ۶۲ داوطلب شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان طی روز دوم با مراجعه به ۱۲ حوزه انتخابیه ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۶۱ ثبت نام قطعی شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری با اعلام این خبر اظهار کرد: فرآیند ثبت نام داوطلبان شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ساعت 8 صبح 10 آذرماه در 12 حوزه انتخابیه آغاز شد و در مجموع با احتساب ثبت نام های روز نخست، 119 نفر در دو روز گذشته نام نویسی کرده اند.
وی افزود: از مجموع ثبت نام های انجام گرفته، 115 مورد نهایی شده و 4 نفر مورد هم درحال تکمیل ثبت نام و طی فرآیندهای قانونی هستند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: از مجموع داوطلبان ثبت نام شده در روز دوم، تعداد 51 نفر مرد و 11 نفر زن هستند که 9 نفر از بانوان در حوزه انتخابیه مشهد و کلات، یک نفر در حوزه انتخابیه سبزوار، جوین، جغتای، داورزن و خوشاب و یک نفر هم از حوزه انتخابیه کاشمر، بردسکن و خلیل آباد ثبت نام کرده اند.
وی میانگین سنی داوطلبان در روز دوم را 41 سال اعلام کرد و گفت: جوان ترین داوطلب 30 ساله و مسن ترین آن ها 70 ساله بوده است.
جعفری خاطرنشان کرد: از مجموع داوطلبان روز دوم، 16 نفر کارمند، 11 نفر فرهنگی، 7 نفر شغل آزاد، 6 نفر بازنشسته، یک نفر روحانی و 21 نفر دارای سایر مشاغل بوده اند.
لازم به ذکر است، از 57 نفر متقاضی ثبت نام در روز اول، تعداد 54 نفر به صورت قطعی ثبت نام و 3 نفر به روز بعد موکول شد که ثبت نام آن ها کامل شده است.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۸۳۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۴۱
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۰ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۴۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۳۰۹۵۹۵ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۳ نفر
آماربازدیدکنندگان