ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۸/۱۲/۲۰

با نزدیک شدن به ایام گرم سال و جهت خدمت رسانی به مردم

مخزن آب مجتمع ۱۲ روستایی سرده تعمیر و نوسازی شد

تمهیدات ویژه برای تامین اب شرب، محور روستایی جنوب فیروزه ♦️با هدف مقاوم سازی ، جلوگیری از فرسودگی و تخریب مخزن و تامبن فشار لازم در شبکه آبرسانی مجتمع ۱۲ روستایی سرده ،مخزن هوایی ۱۵۰مترمکعبی آب شرب این مجتمع تعمیر و نوسازی گردید. ♦️مهندس صارمی مدیر آبفار فیروزه در اینخصوص بیان داشت:با توجه به فرسودگی شدید کف وبدنه مخزن ، احتمال سرایت آن به دیگر نقاط و احتمال بروز مشکلات افت فشار در فصول گرم سال این مخزن ۱۵۰ مترمکعبی مورد تعمیر و باز سازی قرار گرفت. ♦️وی در ادامه بیان داشت:در این عملیات ورقهای کف و بدنه تعویض شده و قسمت داخلی مخزن جهت نفوذ ناپذیری به عایق GRP مجهزگردید. وی در ادامه هزینه عملیات اجرایی را ۶۰۰ میلیون ریال ذکر نموده و افزود: با اجرای این عملیات شاهد کاهش هدر رفت آب شرب ، مقاوم سازی مخزن و رفع افت فشار در مجتمع ۱۲ روستایی سرده و از جمله روستای بازوبند خواهیم بود.

تمهیدات ویژه برای تامین اب شرب، محور روستایی جنوب فیروزه

♦️با هدف مقاوم سازی ، جلوگیری از فرسودگی و تخریب مخزن  و تامبن فشار لازم در شبکه آبرسانی مجتمع 12 روستایی سرده ،مخزن هوایی 150مترمکعبی آب شرب این مجتمع تعمیر و نوسازی گردید.

♦️مهندس صارمی مدیر آبفار فیروزه در اینخصوص بیان داشت:با توجه به فرسودگی شدید کف وبدنه مخزن ، احتمال سرایت آن  به دیگر نقاط و احتمال بروز مشکلات افت فشار در فصول گرم سال این مخزن 150 مترمکعبی مورد تعمیر و باز سازی قرار گرفت.

♦️وی در ادامه بیان داشت:در این عملیات ورقهای کف و بدنه تعویض شده و قسمت داخلی مخزن جهت نفوذ ناپذیری به عایق  GRP مجهزگردید.  
وی در ادامه هزینه عملیات اجرایی را 600 میلیون ریال ذکر نموده و افزود: با اجرای این عملیات شاهد کاهش هدر رفت آب شرب ، مقاوم سازی مخزن و رفع افت  فشار در مجتمع 12 روستایی سرده و از جمله روستای بازوبند خواهیم بود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۱۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۹۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۱ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۶۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۲۹۹۳۹۶ نفر
تعداد کاربران مهمان ۶۵ نفر
آماربازدیدکنندگان