ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۸/۱۲/۲۰

با نزدیک شدن به ایام گرم سال و جهت خدمت رسانی به مردم

مخزن آب مجتمع ۱۲ روستایی سرده تعمیر و نوسازی شد

تمهیدات ویژه برای تامین اب شرب، محور روستایی جنوب فیروزه ♦️با هدف مقاوم سازی ، جلوگیری از فرسودگی و تخریب مخزن و تامبن فشار لازم در شبکه آبرسانی مجتمع ۱۲ روستایی سرده ،مخزن هوایی ۱۵۰مترمکعبی آب شرب این مجتمع تعمیر و نوسازی گردید. ♦️مهندس صارمی مدیر آبفار فیروزه در اینخصوص بیان داشت:با توجه به فرسودگی شدید کف وبدنه مخزن ، احتمال سرایت آن به دیگر نقاط و احتمال بروز مشکلات افت فشار در فصول گرم سال این مخزن ۱۵۰ مترمکعبی مورد تعمیر و باز سازی قرار گرفت. ♦️وی در ادامه بیان داشت:در این عملیات ورقهای کف و بدنه تعویض شده و قسمت داخلی مخزن جهت نفوذ ناپذیری به عایق GRP مجهزگردید. وی در ادامه هزینه عملیات اجرایی را ۶۰۰ میلیون ریال ذکر نموده و افزود: با اجرای این عملیات شاهد کاهش هدر رفت آب شرب ، مقاوم سازی مخزن و رفع افت فشار در مجتمع ۱۲ روستایی سرده و از جمله روستای بازوبند خواهیم بود.

تمهیدات ویژه برای تامین اب شرب، محور روستایی جنوب فیروزه

♦️با هدف مقاوم سازی ، جلوگیری از فرسودگی و تخریب مخزن  و تامبن فشار لازم در شبکه آبرسانی مجتمع 12 روستایی سرده ،مخزن هوایی 150مترمکعبی آب شرب این مجتمع تعمیر و نوسازی گردید.

♦️مهندس صارمی مدیر آبفار فیروزه در اینخصوص بیان داشت:با توجه به فرسودگی شدید کف وبدنه مخزن ، احتمال سرایت آن  به دیگر نقاط و احتمال بروز مشکلات افت فشار در فصول گرم سال این مخزن 150 مترمکعبی مورد تعمیر و باز سازی قرار گرفت.

♦️وی در ادامه بیان داشت:در این عملیات ورقهای کف و بدنه تعویض شده و قسمت داخلی مخزن جهت نفوذ ناپذیری به عایق  GRP مجهزگردید.  
وی در ادامه هزینه عملیات اجرایی را 600 میلیون ریال ذکر نموده و افزود: با اجرای این عملیات شاهد کاهش هدر رفت آب شرب ، مقاوم سازی مخزن و رفع افت  فشار در مجتمع 12 روستایی سرده و از جمله روستای بازوبند خواهیم بود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۱۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان