ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۸/۱۲/۲۴

در راستای مقابله با کرونا

کارخانه قند به کمک بخش بهداشت و درمان فیروزه آمد.

به گزارش روابط عمومی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان فیروزه ،بدنبال پیگیری ها و رایزنی های فرماندار فیروزه با خیرین و صاحبان صنایع برای رفع کمبودهای حوزه بهداشت ودرمان این شهرستان ،کارخانه قند این شهرستان یکصد میلیون ریال برای خرید وسایل بهداشتی به شبکه بهداشت و درمان فیروزه اهدا نمود. ♦️همچنین با توجه به پیگیری و مذاکرات دکتر حکیم پور فرماندار فیروزه با مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان و خیرین حوزه سلامت ،قول مساعد کمک تجهیزاتی برای این شهرستان اخذ گردید. ♦️از کلیه خیرین و صاحبان صنایع در خواست می شود که در این کار خیر و پسندیده مساعدت لازم داشته باشند.جهت هماهنگی و نوع کمک با روابط عمومی و ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان فیروزه مستقر در فرمانداری، در ارتباط باشید.

 در راستای مقابله با کرونا، کارخانه قند به کمک بخش بهداشت و درمان فیروزه آمد.

♦️به گزارش روابط عمومی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان فیروزه ،بدنبال پیگیری ها و رایزنی های فرماندار فیروزه با خیرین و صاحبان صنایع برای رفع کمبودهای حوزه بهداشت ودرمان  این شهرستان ،کارخانه قند این شهرستان یکصد میلیون ریال برای خرید وسایل بهداشتی به شبکه بهداشت و درمان فیروزه اهدا نمود.

♦️همچنین با توجه به پیگیری و مذاکرات دکتر حکیم پور فرماندار فیروزه با مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان و خیرین حوزه سلامت ،قول مساعد کمک تجهیزاتی برای این شهرستان اخذ گردید.

♦️از کلیه خیرین و صاحبان صنایع در خواست می شود که در این کار خیر و پسندیده مساعدت لازم داشته باشند.جهت هماهنگی و نوع کمک با روابط عمومی و ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان فیروزه مستقر در فرمانداری، در ارتباط باشید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۱۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان