ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۹/۰۱/۱۳

به منظور بررسی میدانی روند اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی صورت گرفت‌‌‌؛

بازدید هوایی استاندار خراسان رضوی از محورهای مهم شهر مشهد همزمان با روز طبیعت

همزمان با روز طبیعت استاندار خراسان رضوی با همراهی فرمانده انتظامی استان، به منظور بررسی روند اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی از شهر مشهد به صورت هوایی بازدید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‌حسینی ظهر امروز پس از بازدید هوایی از محورهای مشهد-قوچان، جاده کلات، مسیرهای منتهی به حرم مطهر رضوی، کوهسنگی، کمربند شمالی و برخی بوستان‌های سطح شهر مشهد اظهار کرد: امروز از محورهای مختلفی از جمله تمام ورودی‌های شهر، منطقه طرقبه و شاندیز و پارک‌های سطح شهر مشهد به همراه فرمانده انتظامی استان به منظور بررسی روند اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در روز طبیعت بازدید هوایی یک ساعته صورت گرفت.
وی با تشکر از شهروندان مشهدی برای رعایت دستورات طرح فاصله‌گذاری اجتماعی بویژه در روز طبیعت، بیان کرد: مردم شریف مشهد (و حتما مردم بزرگوار استان) کاملا دستورالعمل "در خانه ماندن" را رعایت کردند به این صورت که تجمع خاصی در پارک یا بوستان‌ها مشاهده نشد و تردد خودروها به غیر از خودروهای امدادی یا تعداد محدودی تاکسی را در این بازدید هوایی شاهد نبودیم.
استاندار خراسان رضوی مجددا تاکید کرد: از مردم که دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا و شورای تامین استان را - به ویژه امروز - رعایت کردند و در یک ماه اخیر نیز برای رعایت دستورات پیشگیرانه و مقابله‌ای در خانه‌ها ماندند صمیمانه تشکر می‌کنم.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۸۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان