ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۹/۰۱/۱۹

استاندار خراسان رضوی:

محدویت‌های ورودی به خراسان‌رضوی پا برجاست/دانشگاه علوم پزشکی مشهد پروتکل‌های بهداشتی فعالیت اصناف را آماده می‌کند

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه سیاست‌های محدود کننده هنوز پابرجاست، گفت: دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص چگونگی فعالیت واحدهای صنفی کم ریسک از روزهای آینده، پروتکل‌های بهداشتی را تهیه می کند.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علیرضا رزم‎حسینی در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان که در محل سالن شهید باهنر استانداری برگزار شد، ضمن قدردانی از کادر درمانی و مدیران دانشگاه‌های علوم پزشکی اظهار کرد: با توجه به گزارش‌های رسیده همچنان خراسان رضوی در وضعیت قرمز قرار دارد.
وی با تاکید بر اینکه سیاست‌های محدودکننده در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان ادامه خواهد داشت، افزود: همانطور که در ستاد ملی مقابله با کرونا هم مصوب شد، محدودیت‌های خارج از استانی همچنان به قوت خود باقی‌ست.
استاندار خراسان رضوی ادامه داد: بر اساس نظر پزشکان، در صورتی که تجمعات کاهش پیدا کند و زنجیره انتقال قطع شود، قطعا در پیشگیری از مبتلا به ویروس کرونا تاثیرگذار خواهد بود.
رزم‌حسینی در ارتباط با توزیع بسته‌های معیشتی گفت: 300 هزار  بسته معیشتی در سطح استان پیش‌بینی شده است که بخشی از آن در اختیار جامعه هدف قرار گرفته و مابقی هم توزیع خواهد شد.
وی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: با توجه به اینکه بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، مشاغل کم ریسک می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند، دانشگاه علوم پزشکی پروتکل‌های بهداشتی مربوط به نحوه چگونگی فعالیت این واحدها را با جزئیات مشخص می‌کند.
استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد: همچنین نظارت بر اصناف برای اجرای پروتکل های ابلاغی از سوی دانشگاه علوم پزشکی، بر عهده تعزیرات، اصناف و پلیس نظارت بر اماکن خواهد بود.
رزم‌حسینی ضمن تشکر از مردم استان برای رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به‌ویژه در روز طبیعت گفت: فرهنگ مربوط به رفتار اجتماعی باید توسط رسانه‌ها و صداوسیما مرکز استان تبلیغ شود تا مردم در خانه‌ها بمانند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۳۵۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان