ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۹/۰۱/۱۴

همکاری مردم در کنترل شیوع کرونا

تقدیر فرماندار شهرستان فیروزه از همراهی مردم با طرح ویژه فاصله‌گذاری اجتماعی در روز سیزده فروردین‌

تقدیر فرماندار شهرستان فیروزه از همراهی مردم با طرح ویژه فاصله‌گذاری اجتماعی در روز سیزده فروردین‌ ♦️ابوالفضل حکیم پور فرماندار فیروزه گفت:از همراهی مردم فهیم شهرستان فیروزه به جهت همراهی با طرح ممنوعیت تردد در روز طبیعت تقدیر و تشکر می نمایم، انصافاً مردم در اجرای این طرح همراهی بسیار خوبی داشتند. ♦️وی افزود:درطول روز بازدیدها و سرکشی‌های متعددی از ایستگاه‌های کنترلی در مبادی های ورودی شهر انجام شد که در بازدیدها شاهد همراهی خوب مردم بودیم. ♦️فرماندار فیروزه تصریح کرد:امیدواریم همچنان همراهی و همکاری مردم در اجرای این طرح ملی تا بیستم فروردین‌ماه ادامه داشته باشد تا هر چه سریعتر شاهد قطع و مهار زنجیره انتقال این ویروس باشیم. ♦️وی افزود:از بخشداران، نیروی انتظامی ،پلیس‌راه ، سپاه، بسیج ، شهرداری ها، راهنمایی و رانندگی ،هلال‌احمر ، شبکه بهداشت و درمان، دهیاران، شوراهای اسلامی و گروه‌های جهادی و مردمی و کلیه دستگاه‌های اجرایی و عواملی که در روزهای گذشته به‌ویژه ۱۳ فروردین در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی با ستاد پیشگیری شهرستان همکاری کرده‌اند کمال تشکر و قدردانی رادارم.

تقدیر فرماندار شهرستان فیروزه از همراهی مردم با طرح ویژه فاصله‌گذاری اجتماعی در روز سیزده فروردین‌ 

♦️ابوالفضل حکیم پور فرماندار فیروزه گفت:از همراهی مردم فهیم شهرستان فیروزه به جهت همراهی با طرح ممنوعیت تردد در روز طبیعت تقدیر و تشکر می نمایم، انصافاً مردم در اجرای این طرح همراهی بسیار خوبی داشتند. 

♦️وی افزود:درطول روز بازدیدها و سرکشی‌های متعددی از ایستگاه‌های کنترلی در مبادی های ورودی شهر انجام شد که در بازدیدها شاهد همراهی خوب مردم بودیم.

♦️فرماندار فیروزه تصریح کرد:امیدواریم همچنان همراهی و همکاری مردم در اجرای این طرح ملی تا بیستم فروردین‌ماه  ادامه داشته باشد تا هر چه سریعتر شاهد قطع و مهار زنجیره انتقال این ویروس باشیم. 

♦️وی افزود:از بخشداران، نیروی انتظامی ،پلیس‌راه ، سپاه، بسیج ، شهرداری ها، راهنمایی و رانندگی ،هلال‌احمر ، شبکه بهداشت و درمان، دهیاران، شوراهای اسلامی و گروه‌های جهادی و مردمی و کلیه دستگاه‌های اجرایی و عواملی که در روزهای گذشته به‌ویژه ۱۳ فروردین در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی با ستاد پیشگیری شهرستان همکاری کرده‌اند کمال تشکر و قدردانی رادارم.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۱۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان