ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه
 

    .
۱۳۹۹/۰۲/۲۸

در شورای ترافیک شهرستان فیروزه اعلام شد:

شهر فیروزه در شش سال گذشته تصادف منجر به فوت نداشته است

شهر فیروزه در شش سال گذشته تصادف منجر به فوت نداشته است ♦️فرماندار فیروزه در جلسه شورای ترافیک شهرستان فیروزه اعلام داشت:با همت راهور و کلیه اعضا شورای ترافیک و همراهی و رعایت مقررات راهنمایی ورانندگی توسط مردم،طی شش سال اخیر در داخل شهر فیروزه،تصادف منجر به فوت نداشته ایم. ♦️دکتر حکیم پور اظهار داشت:در حوزه برون شهری در سال ۹۸نسبت به مدت مشابه با افزایش تصادفات وهمچنین امار فوتی ها مواجه بودیم . ♦️وی خاطر نشان کرد:اکثر تصادفات بدلیل تخطی از قانون بوده است که برای کاهش تصادفات در سال جاری،دوربین های کنترل سرعت و علایم هشدار دهنده در محورهای مواصلاتی این شهرستان،افزایش خواهد یافت.

شهر فیروزه در شش سال گذشته تصادف منجر به فوت نداشته است

♦️فرماندار فیروزه در جلسه شورای ترافیک شهرستان فیروزه اعلام داشت:با همت راهور و کلیه اعضا شورای ترافیک و همراهی و رعایت مقررات راهنمایی ورانندگی توسط مردم،طی شش سال اخیر در داخل شهر فیروزه،تصادف منجر به فوت نداشته ایم.

♦️دکتر حکیم پور اظهار داشت:در حوزه برون شهری در سال ۹۸نسبت به مدت مشابه با افزایش تصادفات  وهمچنین امار فوتی ها مواجه بودیم .

♦️وی خاطر نشان کرد:اکثر تصادفات بدلیل تخطی از قانون بوده است که برای کاهش تصادفات در سال جاری،دوربین های کنترل سرعت و علایم هشدار دهنده در محورهای مواصلاتی این شهرستان،افزایش خواهد یافت.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
تعداد بازدیدها : ۱۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان