فرماندار شهرستان فیروزه
ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه

    .
۱۴۰۰/۰۷/۱۱

مژده به شهروندان فیروزه ای....

پروژه آبرسانی از سد بار و تصفیه خانه مجهز، آماده افتتاح شد.

مژده به شهروندان فیروزه ای.... 💢پروژه آبرسانی از سد بار و تصفیه خانه مجهز، آماده افتتاح شد. ♦️فرماندار شهرستان فیروزه اعلام داشت:به رغم کاهش شدید اعتبارات طی دو سال گذشته، با کار جهادی و پیگیری های مستمر و فراوان ، کار پروژه آبرسانی از سدبار به شهرستان فیروزه به پایان رسید و فردا ۱۲ مهر ماه با حضور مسولین استانی این پروژه بزرگ به بهره برداری خواهد رسید.

 مژده به شهروندان فیروزه ای....

💢پروژه آبرسانی از سد بار و تصفیه خانه مجهز، آماده افتتاح شد.

♦️فرماندار شهرستان فیروزه اعلام داشت:به رغم کاهش شدید اعتبارات طی دو سال گذشته، با کار جهادی و  پیگیری های مستمر و فراوان  ، کار پروژه آبرسانی از سدبار به شهرستان فیروزه به پایان رسید و فردا ۱۲ مهر ماه با حضور مسولین استانی این پروژه بزرگ به بهره برداری خواهد رسید.

♦️دکتر حکیم پور افزود:تصفیه خانه مجهز و به روز این پروژه نیز  همزمان افتتاح خواهد شد و آب شرب با کیفیت پس از سالها انتظار در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

♦️وی اظهار داشت: در دو سال گذشته،با تدابیر مهندسی ابفا و تعامل خوبی که در مجموعه ادارات شهرستان بود،بسیاری از مشکلات کم آبی و همچنین شوری آب برخی نقاط مرتفع شد و در حال حاضر به رغم کاهش شدید منابع آبی، پیش بینی می شود تا سالیان دیگر، در بخش شهری و روستایی مشکل تامین آب نخواهیم داشت.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
بازدید : ۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان