فرماندار شهرستان فیروزه
ابوالفضل حکیم پور
فرماندار شهرستان فیروزه

    .
۱۴۰۰/۰۷/۲۸

همزمان با هفته کاهش بلایای طبیعی...

مانور زلزله در شهرستان فیروزه برگزار شد.

همزمان با هفته کاهش بلایای طبیعی... 💢مانور زلزله در شهرستان فیروزه برگزار شد. ♦️صبح امروز و بر اساس سناریو مشخص و بدون اطلاع قبلی،زنگ سامانه مدیریت بحران شهرستان فیروزه به صدا درآمد و کلیه دستگاههای عضو برای رسیدگی به آسیب وارد شده به ساختمان جهاد کشاورزی بدلیل زلزله فرضی در انجا حضور یافتند. ♦️در این مانور سرعت عمل،نوع تجهیزات و مدیریت بحران در دستگاهها مورد سنجش قرار گرفت.

همزمان با هفته کاهش بلایای طبیعی...

💢مانور زلزله در شهرستان فیروزه برگزار شد.
 
♦️صبح امروز و بر اساس سناریو مشخص و بدون اطلاع قبلی،زنگ سامانه مدیریت بحران شهرستان فیروزه به صدا درآمد و کلیه دستگاههای عضو برای رسیدگی به آسیب وارد شده به ساختمان جهاد کشاورزی بدلیل زلزله فرضی در انجا حضور یافتند. 

♦️در این مانور سرعت عمل،نوع تجهیزات و مدیریت بحران در دستگاهها مورد سنجش قرار گرفت.

♦️در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان، دکتر حکیم پور فرماندار اظهار داشت:برای مواجه مطلوب با حوادث غیر مترقبه باید مانورهای هماهنگی بین دستگاهی بر اساس دستورالعملهای مدیریت بحران کشور در دستور کار باشد، که خوشبختانه از ابتدای سال جاری چندین مانور میدانی و دور میزی در این شهرستان برگزار شده است.

♦️وی به مدیران حاضر در جلسه گفت:شرح عملیات اجرایی در این حادثه برداشت شده و براساس آنالیز و بررسی دقیق به دستگاه ها اعلام تا نسبت به رفع آن اقدام کنند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری فیروزه
بازدید : ۳۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان